Nové díly Policie v akci: Problémy s alkoholem, omezování osobní svobody, aktivisté v akci… To a mnohem víc od pondělí na Primě

Na televizních obrazovkách se 11. 10. v 16.50 objeví další premiérové díly Policie v akci. Sledujte příběhy plné policejních zásahů i napětí. Každý všední den. Na Primě.
Policie v akci IV (134) - Toitoika
Policie v akci IV (134) - Toitoika

reklama

Také v tomto týdnu se Policie v akci bude muset postavit k mnoha případům. Jak si poradí s přestupky i trestnými činy? Zde malá ochutnávka:

Toitoika

Hlídka policie má zvláštní úkol. Jedou vysvobodit ženu, která uvízla v mobilní toaletě. Když přijedou na místo, zjistí, že WC budka je oblepena lepicí páskou, a žena se tudíž nemůže dostat ven. Když dívku vysvobodí, ona jim vypráví, že byla s přítelem na pikniku, udělalo se jí špatně, musela si odskočit na toaletu a pak se nemohla dostat ven. Přítel jí telefon nebere. Rozhodně se ale po dívce ani nesháněl.

Podívejte se na exkluzivní ukázku:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Policie v akci IV (134) - Toitoika

Při obhlídce místa najdou jejího přítele, jak si povídá s kamarádem, a po slečně se mu evidentně nestýská. S policisty odmítá komunikovat, a rozhodně nemá pocit, že se stalo něco špatného. Policisté u muže najdou projímadlo, on ale samotnou akci svaluje na svého kamaráda, který je navíc prý milencem jeho přítelkyně. Takže je příběh poměrně zamotaný. Policisté je obviňují z omezování osobní svobody, urážky policejní hlídky a odvážejí je na služebnu. Takže i v prvopočátku nevinný žert se může stát trestným činem.

Kromě toho se mohou diváci těšit na řešení problémů s alkoholem, jak si policisté poradí s aktivisty, jak lze odzbrojit starce se sekerou a mnohé další případy, které píše sám život.

Reální policisté, případy ukazující skutečný život a volání o pomoc. Příběhy z každodenní policejní praxe, ať už se jedná o drobné přestupky, ale i větší konflikty nebo podezření z trestných činů, přináší divákům pořad Policie v akci. Některé případy mohou sloužit jako varování, jak se nenechat podvést, i jako návod na to, v jakých situacích se na muže zákona obrátit. Jiné příběhy vyvolávají úsměv. Jsou i případy, kde není jiná možnost než pachatele zatknout a odvést na služebnu.

Dívejte se na Policii v akci každý všední den v 16:50 na Primě nebo on-line na iPrima.cz:

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!