Nové díly Policie v akci: Syn dobyvatel, dcera s abstinenčními příznaky... To a mnohem víc od pondělí na Primě

Na televizních obrazovkách se 27. 9. v 16:50 objeví další premiérové díly Policie v akci. Sledujte příběhy plné policejních zásahů i napětí. Každý všední den. Na Primě.
Policie v akci IV (127) - Podivný syn
Policie v akci IV (127) - Podivný syn

reklama

I v týdnu příštím bude Policie v akci řešit nejen psychologické, ale i akční, život ohrožující situace. Vztahy, drogy, krádeže, nenávist, ale i láska. Všech emocí budou příběhy v příštím týdnu plné. Jak si zachovat odstup a jak řešit obtíže, do kterých se omylem můžete připlést i vy? Zde malá ochutnávka:

Podivný syn

Na tísňovou linku policie volá starší muž a prosí policisty o příjezd, neboť on i jeho manželka mají strach ze syna, který se jim dobývá do bytu a vyhrožuje jim. Hlídka vstupuje do činžovního domu, kde u dveří vidí slušně oblečeného muže s květinou a dárkem v ruce, jak zvoní u dveří. Působí klidně, nikoli agresivně, a říká policistům, že se snaží dostat k rodičům do bytu, protože mu neodpovídají a on má strach, že se jim něco stalo, zapomněl si prý klíče a chce, aby policisté otevřeli byt násilím.

Podívejte se na exkluzivní ukázku:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Policie v akci IV (127) - Podivný syn

Policisté muži vysvětlují, že přijali oznámení od majitelů bytu, kteří měli strach z člověka, který se jim dobýval dovnitř. Muž hlídce potvrdí, že je i s manželkou v bytě, ale syna nechtějí vidět, protože z něho mají strach. Žena vypadá vystrašeně a má lehké podlitiny na obličeji. Přiznává, že to má od syna, že je již několikrát napadl. Rodiče agresora uvádějí, že jejich syn je psychicky nemocný, ale odmítá se léčit, k jejich bytu chodí obden a neustále se dožaduje toho, aby ho prodali a dali mu část peněz. Najednou ze spodního patra přibíhá syn, který už není tak klidný jako předtím, naopak je velice agresivní a řve na rodiče, že ho nemůžou takhle odstrčit na druhou kolej, rodiče před ním zabouchávají dveře. Policisté se snaží agresora uklidnit, ten je ale k nezastavení, kope do dveří, nadává a neváhá se postavit ani policistům, kteří ho musí zpacifikovat, což není moc jednoduché, protože je poměrně silný. Agresivní muž má hysterický záchvat, ječí, že mu policisté způsobují bolest, spoutaného ho nakonec odvádějí do policejního vozu.

Agresivní dcera

Na tísňovou linku policie volá muž, že našel svou svoji sousedku na ulici, je zmlácená, a nechce říct, co se stalo, ale evidentně je ve velkém šoku. Oznamovatel čeká na policisty před domem a zve je do svého bytu s tím, že ženu pozval k sobě, aby nečekala venku v zimě. U muže v kuchyně sedí žena, je hodně zmlácená, stydí se a celá se třese. Nejdřív nechce nic říct, pak ale začíná prozrazovat, že ji napadla dcera kvůli tomu, že jí odmítla dát peníze na drogy, které po ní opakovaně vyžaduje. Dnes mělo být napadení zdaleka nejhorší, protože jí dcera vyhrožovala, že do ní nasype prášky, aby vypadala jako blázen. Popisuje, jak ji dcera přivázala k topení a šla po domě hledat peníze na drogy. Policisté jdou s ženou, která trvá na tom, že jí nic není, do jejího domu. V něm běhá zuřící dcera s abstinenčními příznaky. Nakonec neudrží nervy na uzdě a na svou matku se pokusí znovu zaútočit, a tak ji mohou policisté rovnou zatknout. Pro zmlácenou ženu přijíždí sanitka, má otřes mozku.

Reální policisté, případy ukazující skutečný život a volání o pomoc. Příběhy z každodenní policejní praxe, ať už se jedná o drobné přestupky, ale i větší konflikty, nebo podezření z trestných činů, přináší divákům pořad Policie v akci. Některé případy mohou sloužit jako varování, jak se nenechat podvést, i jako návod na to, v jakých situacích se na muže zákona obrátit. Jiné příběhy vyvolávají úsměv. Jsou i případy, kde není jiná možnost než pachatele zatknout a odvést na služebnu.

Dívejte se na Policii v akci každý všední den v 16:50 na Primě nebo on-line na iPrima.cz:

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!