Nové díly Policie v akci: Ve víru vášně, bez autosedaček, podvodný fotograf… To a mnohem víc od pondělí na Primě

Na televizních obrazovkách se 18. 10. v 16:50 objeví další premiérové díly Policie v akci. Sledujte příběhy plné policejních zásahů i napětí. Každý všední den. Na Primě.
Policie v akci IV (136) - Autosedačky
Policie v akci IV (136) - Autosedačky

reklama

Také v tomto týdnu se Policie v akci bude muset postavit k mnoha případům. Jak si poradí s přestupky i trestnými činy? Zde malá ochutnávka:

Autosedačky

Hlídka Delta 101 projíždí ulicemi města, když si všimne vozidla, které má na zadním sedadle děti, jež evidentně nejsou v autosedačkách. Dívají se na policejní vozidlo, které jede za nimi, a mávají.

Podívejte se na exkluzivní ukázku:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Policie v akci IV (137) - Mladý stařík

Hlídka vozidlo zastaví a řidiče legitimuje. Je to děda dětí a říká, že jeli kousek a sedačky prostě nemá. Navíc je nemá rád, tvrdí, že se několikrát stalo, že se lidé při nehodě nedokázali odpoutat a v autě uhořeli. Dalším přestupkem je, že muž by měl mít brýle, které také v autě nenosí. Policisté mu na místě udělují pokutu.

Mladý stařík

Na linku 158 oznamuje sl. Roubalová, že přišla do Prahy za svým dědou, z dědova bytu se ozývá hudba, ale její děda neotvírá a dále nebere ani telefon, který pouze vyzvání. Ona má proto starost, zda se něco jejímu dědovi nestalo. Dívka hlídce sděluje, že přišla navštívit svého dědu Libora, který je vdovec a nemůže se na tohoto dozvonit ani dobouchat. Děda se má léčit se srdcem a ona má obavy, aby se dědovi něco nestalo.

Podívejte se na exkluzivní ukázku:

Policisté konstatují, že z bytu nikdo na zvonění ani klepání na dveře nereaguje. Z bytu je skutečně slyšet hlasitá hudba. Policisté zvažují, zda ještě chvíli počkají nebo budou na místo přivoláni hasiči k otevření bytu. Z vyššího patra vyjde soused oznamovatelčina dědy Martin Kalát a policistům sděluje, jak je rád, že jsou zde. Už prý sám chtěl volat na linku 158, že zde jeho soused (děda oznamovatelky) dělá bordel. Už delší dobu si zde pouští hlasitou hudbu a v bytě pořád někdo pobíhá a zpívá si. V tuto chvíli dveře bytu otevírá senior oblečený pouze v trenkách a tílku. Tento se diví, co zde všichni dělají, a hlavně co zde dělá policie a jeho vnučka. Muž moc policisty nechce pustit do bytu a do bytu nechce pustit ani svou vnučku. Z bytu nakonec dále rychle vystupují dvě ženy,  oblečené velmi nalehko, a s mužem se loučí polibky. Všem na místě je jasné, co se v bytě dělo. Děda oznamovatelky zde měl dvojitou dámskou návštěvu a ve víru vášní neslyšel, že někdo klepe na dveře jeho bytu.

Reální policisté, případy ukazující skutečný život a volání o pomoc. Příběhy z každodenní policejní praxe, ať už se jedná o drobné přestupky, ale i větší konflikty nebo podezření z trestných činů, přináší divákům pořad Policie v akci. Některé případy mohou sloužit jako varování, jak se nenechat podvést, i jako návod na to, v jakých situacích se na muže zákona obrátit. Jiné příběhy vyvolávají úsměv. Jsou i případy, kde není jiná možnost než pachatele zatknout a odvést na služebnu.

Dívejte se na Policii v akci každý všední den v 16:50 na Primě nebo on-line na iPrima.cz:

reklama

reklama