Nové díly Policie v akci: Zloděj na útěku, aktivní prodavač, milovníci kyprých tvarů i svéráz žižkovských uliček… To a mnohem víc od 7. února v podvečer na Primě

Na televizních obrazovkách se 7. února v 16.50 objeví další premiérové díly Policie v akci. Sledujte příběhy plné policejních zásahů i napětí. Každý všední den. Na Primě.
Policie v akci V (3) - Svéráz žižkovských uliček
Policie v akci V (3) - Svéráz žižkovských uliček

reklama

Také v tomto týdnu se Policie v akci bude muset postavit k mnoha případům. Jak si poradí s přestupky i trestnými činy? Zde malá ochutnávka:

Svéráz žižkovských uliček

Pachatel se neptá a v okamžiku, kdy se hlídka chystá na večeři, je odvolána k dalšímu případu. Oznamovatel informoval, že mu byl vykraden sklep, nejbližší hlídka tedy vyjíždí – a místo na přestávku se těší na další práci. Oznamovatel informuje, že je majitelem stavební firmy a ze sklepa se mu ztratily stavební materiál i nářadí v hodnotě několika tisíc korun. Byť má pojištěný sklep, i tak se může stát, že pojišťovna neproplatí náhradu. Proto je dobré, když jsou pracovní nástroje dobře chráněny. Policisté si prohlídnou místo činu, odkud materiál zmizel. Hlídka při kontrole zjistí, že některé další kóje mají poničené zámky a že zadní dveře nejsou bezpečnostní. A že se tedy těmito dveřmi a dále přes ploty dostali pachatelé do domu.

Podívejte se na exkluzivní ukázku:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Policie v akci V (3) - Svéráz žižkovských uliček

Sklepy v domě jsou vyklizené, v domě se chystají na rekonstrukci. Takže škoda zatím vznikla jen na stavebním materiálu. Na místo budou povolání policisté z místního oddělení k dalšímu šetření. Pánové se prokážou občanskými průkazy. Hlídka musí vyjít před dům, ve sklepě není signál. Tam se ozývá hluk, protože další mladíci tam bijí a napadají muže ležícího na zemi s tvrzením, že je to osoba, které jim vykrádá sklepy. Policisté z hlídky zasáhnou – mladíci vysvětlují, že je to člověk, který jim ve sklepech krade kola. Napadený ale nekomunikuje. Proto je přivolána záchranná služba. V tašce, kterou u muže najdou, jsou objeveny páčidla, kleště, řetězy. To vede policisty k tomu, že opravdu krade ve sklepních kójích.

Policisté tvrdí a doporučují, že není dobré brát spravedlnost do svých rukou. Lepší a správné je zavolat hlídku a nepouštět se s agresorem do křížku – ani s pocitem, že to je správné řešení. Ti, kdo se snažili zadržet zloděje napadením, mohou spáchat přečin, či dokonce trestný čin. Mladí pachatelé musí čekat na další hlídku. A problémy čekají i na ty, kteří vzali spravedlnost do svých rukou.

Zraněný muž se snaží zapírat, nakonec se ale přizná. Je odvezen do nemocnice, agresoři na služebnu.

Reální policisté, případy ukazující skutečný život a volání o pomoc. Příběhy z každodenní policejní praxe, ať už se jedná o drobné přestupky, ale i větší konflikty nebo podezření z trestných činů, přináší divákům pořad Policie v akci. Některé případy mohou sloužit jako varování, jak se nenechat podvést, i jako návod na to, v jakých situacích se na muže zákona obrátit. Jiné příběhy vyvolávají úsměv. Jsou však i takové, kdy není jiná možnost než pachatele zatknout a odvézt na služebnu.

Dívejte se na Policii v akci každý všední den v 16:50 na Primě nebo on-line na iPrima.cz:

reklama

reklama