Nové díly Policie v akci: Zmatek v hlavě, žháři, pomsta či stalkující exmanžel. To a mnohem víc od pondělí na Primě

Na televizních obrazovkách se 6. 12. v 16:50 objeví další premiérové díly Policie v akci. Sledujte příběhy plné policejních zásahů i napětí. Každý všední den. Na Primě.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Policie v akci IV (158) - upoutávka

reklama

Také v tomto týdnu se Policie v akci bude muset postavit k mnoha případům. Jak si poradí s přestupky i trestnými činy? Zde malá ochutnávka:

Žháři

Policisté projíždějí nedaleko parku a k policejnímu vozu ve vylidněné ulici přibíhá muž, vzezřením evidentně osoba bez domova. Už z dálky na policisty cosi volá, není mu ale rozumět, vypadá navíc velmi vyděšeně. Když doběhne k policejnímu autu, policistům sděluje, že jeho kamaráda chtěli zapálit nějací dva další chlapi. Jeho kamarád je prý ohořelý a zraněný. Policisté okamžitě vystupují z vozidla a muž jim ukazuje místo, kde jeho kamarád leží.

Podívejte se na exkluzivní ukázku:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Policie v akci IV (159) - Žháři

Policisté jdou s oznamovatelem do blízkého křoví stranou od ulice, kde mají tito muži bez domova své „ležení“. Na místě najdou muže, který má ohořelé kalhoty. Muž si stěžuje na bolest nohou, jinak je při vědomí a s policisty komunikuje. Muži sdělují, že už vlastně spali, když najednou na místě začalo hořet. Poškozený se probudil bolestí a uhasil si hořící nohy. Na místě byli ještě dva mladší muži, kteří je začali bít. Po chvíli tito útočníci utekli do tmy. Muže neznají, je možné, že jim zde oni prostě jen vadili. Policisté na místo volají záchrannou službu, dále podávají o celé věci hlášení a na místo žádají příjezd kriminální policie. Policisté stojí na místě stranou od ulice a šli sem pěšky, své vozidlo zanechali na ulici. Najednou při čekání na záchrannou službu a výjezd policisté slyší hluk z tmavého křoví. Vyběhnou z něho dva mladíci, policisty nevidí. Jde o ony dva útočníky, kteří dokonce křičí na bezdomovce, jelikož policisty nevidí, co zde ještě dělají, když jim řekli, že mají odejít, jestli nechtějí nakládačku nebo úplně uhořet. Najednou však oni dva muži-mladíci zaregistrují policisty. V mžiku se dávají na útěk. Policisté jsou celou věcí také zaskočeni, ale ihned se rozebíhají za těmito podezřelými. Po krátké honičce parkem nakonec policisté na místě zadrží pouze jednoho z podezřelých, druhému se z místa podaří utéci. Na místo přijíždí vozidlo záchranné služby, které se věnuje popálenému – a tento je z místa převezen do nemocnice k lékařskému ošetření. Policisté se zadrženým čekají na příjezd kriminální policie, která si celou věc na místě převezme k dalšímu šetření.

Reální policisté, případy ukazující skutečný život a volání o pomoc. Příběhy z každodenní policejní praxe, ať už se jedná o drobné přestupky, ale i větší konflikty, nebo podezření z trestných činů, přináší divákům pořad Policie v akci. Některé případy mohou sloužit jako varování, jak se nenechat podvést, i jako návod na to, v jakých situacích se na muže zákona obrátit. Jiné příběhy vyvolávají úsměv. Jsou i případy, kde není jiná možnost než pachatele zatknout a odvést na služebnu.

Dívejte se na Policii v akci každý všední den v 16:50 na Primě nebo on-line na iPrima.cz:

reklama

reklama