Ochranka ženě násilím prohledala kabelku!

Žena zavolala policisty do obchodu s módou. Ochranka po ní při odchodu chtěla ukázat kabelku. Žena to odmítla s tím, že na to muž v žádném případě nemá právo.
Nahlížení do kabelky
Nahlížení do kabelky
archiv TV Prima

reklama

Žena zavolala policisty do obchodu s módou. Ochranka po ní při odchodu chtěla ukázat kabelku. Žena to odmítla s tím, že na to muž v žádném případě nemá právo. Muž z ochranky ji ale kabelku vzal násilím a bez dovolení prohlédl. Policie chce záznam z průmyslové kamery, prodavačka jej nechce ukázat. Policisté ale chtějí, aby zavolala majiteli obchodu, záznam vidět potřebují.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Nahlížení do kabelky

Na záznamu se potvrzuje, že muž se ženou jednal bezohledně. Na nahlížení do její kabelky skutečně neměl právo, pouze za přítomnosti policie. Policisté zápis udělají na místě a muži i prodavačce vysvětlí, že to, že se jedná o „jejich“ teritorium ještě neznamená, že zde platí jejich zákony.

Dívejte se v pondělí 7. května v 16.50 na Primě.

reklama

reklama