Opilá řidička nabourala jiné auto!

Na tísňovou linku volá žena, Petra Janoušková, že právě viděla, jak nějaká žena nabourala jiné auto a že se asi pokouší odjet. Na místo okamžitě vyráží policejní hlídka.
Opilá řidička
Opilá řidička
archiv TV Prima

reklama

Když policisté dorazí na místo, které oznamovatelka udala, a vystoupí z auta, uslyší strašné nadávání a sakrování. Je to hlas ženy. Jdou tedy po hlase a uvidí mladou ženu, Helenu, jak sedí za volantem vozu, dveře má otevřené a velice neobratně se snaží sesbírat obsah kabelky, který je rozsypaný po zemi. Velice u toho nadává a z nějakého důvodu zůstává sedět v autě a sbírá to ze země. Ona i auto odpovídají popisu oznamovatelky.

Když policisté Helenu osloví, je na ně protivná a trochu komolí věty. Tvrdí, že si tu jen tak sedí v autě, takže jim do toho, co tu dělá, vůbec nic není. Když se jí policisté ptají na odřený nárazník, které její auto má, tvrdí, že to už má týden. Nicméně skoro vedle jejího auta stojí jiný vůz, který má rozbitý světlomet, střepy z něj leží na zemi. Když se ale policisté Heleny ptají, jestli o tom něco neví, popírá to.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Parkovala opilá

V ten moment přichází k policistům mladá žena s kočárkem, Petra, která doteď chodila okolo parkoviště a vypadalo to, že je jen na procházce s miminkem v kočárku. Říká, že už se na to nemůže dívat, že ona volala policii, protože viděla tuhle slečnu, jak nabourala do auta a pak se pokusila odjet. Helena na ni křičí, že to jsou pěkný kecy, že nic takového se nestalo. Do toho přichází k autu David, odemyká dálkovým zařízením auto a chce nasednout, netuší, že to pozdvižení je kvůli jeho autu. Potvrzuje, že je to jeho vůz a když vidí rozbité světlo, ptá se policistů, co se stalo. Říká, že to auto tu zaparkoval před hodinou a rozbité světlo nemělo. Na Helenu se ani nezlobí, jen kroutí hlavou a říká, že by slečinka měla vrátit řidičák. Helena je na všechny protivná a pořád tvrdí, že nic neudělala. Nicméně není schopná říct, proč parkuje tak, jak parkuje a co se tedy stalo. Nadýchá přes jedno promile, a tak se policisté rozhodnou, že je bude muset doprovodit na služebnu, aby se sepsal protokol. Heleně se nechce, vyhrožuje právníky a že to policistů, Davidovi i Petře spočítá. Nemá ale na vybranou.

Nebyl to Heleny první prohřešek, a tak ji čekalo odebrání řidičáku a pokuta.

Dívejte se ve čtvrtek 21. června v 16.50 na Primě.

reklama

reklama