Opilá řidička vyhrožuje policistům!

Prodavačka si povšimne, že dítě si do bundy schová jednu čokoládu. Okamžitě zakročí, chytne vyděšené dítě za ruku a rozkáže mladší Daně, aby jednak zamkla prodejnu a následně zavolala policii.
Jízda bez světel
Jízda bez světel
archiv TV Prima

reklama

Policie zastavuje auto, které jede za tmy bez rozsvícených světel. Uvnitř vozu sedí žena, která jim na dotaz proč nesvítí odpoví, že dobře vidí, tak nač by svítila. Chová se arogantně. A dokonce s policisty diskutuje o tom, že přeci není potřeba, aby se podrobovala dechové zkoušce, když už je pár metrů od domu a během jízdy se nic vážného nestalo.

Poté, co se žena nuceně podrobí dechové zkoušce, ukáže se, že má v dechu skoro dvě promile alkoholu. Znovu opakuje, že doufá, že z toho nikdo nebude dělat vědu, protože už je skoro doma. Když žena uvidí, že jsou policisté neoblomní, začne jim vyhrožovat, že je vysoce postavená manažerka v jisté nadnárodní společnosti, a že dokáže jediným telefonátem zařídit, aby oba policisté přišli během pár minut o práci. Je vytočená a dokonce na policisty zvyšuje hlas.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Jízda bez světel

Když si žena všimne, že agresivita na muže nezabírá, před policisty se rozbrečí. Říká, že měla těžký den, že si dala jen pár skleniček a autobus jí ujel před nosem, takže musela jet autem. Dokonce začne policisty prosit, aby byli shovívaví, znovu připomíná, že už je přeci skoro u domu, že se nic nestalo, a že už si dá příště pozor na to, aby nepila a měla rozsvícená světla. Hraje jim i na city s tím, že když přijde o řidičák, ztratí i zaměstnání. Policisté se ale její hereckou etudou nenechají ovlivnit.

Dívejte se v pondělí 21. dubna v 16.50 na Primě.

reklama

reklama