Opilý bezdomovec se zřejmě do noclehárny nedostane!

REPRÍZA Čtyři případy, čtyři lidské osudy. Reální policisté, případy ukazující skutečný život a volání o pomoc. Televize Prima přináší na obrazovky novou sérii příběhů z každodenní policejní praxe.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Neodbytný bezdomovec - Policie v akci

reklama

Policejní hlídka je přivolána k noclehárně pro lidi bez domova, do které se dobývá pětatřicetiletý muž z ulice. Je zjevně pod vlivem alkoholu, pracovnice noclehárny jej tak odmítly vpustit dovnitř – je to proti pravidlům zařízení. Muž nejprve odmítnutí přijal a odešel, po chvíli se ale vrátil a domáhal se umožnění přenocování. Přivolaní policisté mu znovu vysvětlí, že jeho přespání v zařízení není kvůli podnapilému stavu možné. Bezdomovec se rozčílí a reaguje podrážděně.

Neodbytný bezdomovec - Policie v akci
Autor: archiv TV Prima Neodbytný bezdomovec - Policie v akci

Opakované výzvy k uklidnění nepomáhají, naopak se snaží vyvolaný konflikt ještě více vyostřit. Tvrdí, že si na něj pracovnice noclehárny zasedly. Jak se ukáže, v noclehárně byl už v minulosti a dělal nevhodné návrhy jedné z dobrovolnic. Vzhledem k jeho chování musí hlídka použít donucovacích prostředků. Vzápětí si muž začne stěžovat na svůj nedobrý zdravotní stav – má prý hnutý krk a zcela jistě zlomený kotník. Od dobrovolnice, která je zároveň medičkou, ošetření ale odmítne. Policisté ho proto převezou na vyšetření do nemocnice a poté na záchytku.

Dívejte se v úterý 9. ledna v 16.50 na Primě!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!