Opilý muž odmítá vystoupit z taxíku!

Je páteční noc. Na tísňovou linku volá muž. Říká, že se jmenuje Jaroslav Perlík a je taxikář a jeden jeho zákazník absolutně odmítá opustit vůz, i když už dojeli na místo.
Taxík
Taxík
archiv TV Prima

reklama

Je prý opilý a Jaroslav vůbec neví, co s ním má dělat. Na místo okamžitě vyráží policejní hlídka.Když policisté dorazí na místo, vidí taxík odstavený u chodníku. Když vidí policisty, hned se k nim hlásí, že to volal on a že už vážně neví, co má dělat. Vypráví, co se stalo, že ho dovezl kam chtěl, muž zaplatil, ale pak odmítl vystoupit. Je prý milý, ale taxikář by potřeboval už jet dál.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Taxík

Policisté zkusí s mužem, Tomášem, navázat konverzaci, ale také nejsou příliš úspěšní. Tomáš je zklamaný životem, rozešla se s ním žena a on má pocit, že ho všichni vyhazují. Opil se a s taxikářem ve voze mu bylo fajn, potřeboval se vypovídat. Policisté ho nakonec malou lstí z vozu dostanou a taxikář může pokračovat na svou další štaci.

Dívejte se ve středu 13. června v 16.50 na Primě

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!