Opilý muž se chce prát!

Na linku 158 oznamuje p. Jan Bedřich, že se nachází v Praze jednom z workoutových hřišť (hřiště pro dospělé s hrazdami apod.). Prý sem přišel podivný, evidentně opilý muž a chce se prát s ním a jeho kamarády, kteří zde cvičí.
Vyzyvatel
Vyzyvatel
archiv TV Prima

reklama

Policisté při příjezdu na místo spatří u popsaného hřiště pro dospělé několik mladíků. Ti policistům ukazují muže, který opodál sedí na zemi. Sdělují, že dotyčný na ně opakovaně dorážel s tím, že je taky „ve formě“, a chtěl to dokázat tím, že je vyzýval na souboj. Po chvíli se sedící muž skutečně zvedá ze země, a začne pokřikovat, že trénující muži jsou „sračky a jedině on je Rambo“. To prý dokáže tím, že všechny srovná na hromadu.

Vyzyvatel
Vyzyvatel

Muž je opilý a vůbec si neuvědomuje, že na místě jsou policisté. I těm oznamuje, že je srovná do latě. Dále tvrdí, že je silák, který nemusí trénovat. Muž se poté rozeběhne proti všem přítomným. Jeho útok ale vypadá směšně, protože je silně opilý. Útočník neudrží rovnováhu a padá na zem. Muž je spíš k smíchu, vzhledem ke svému stavu není hrozbou.

Dívejte se ve středu 16. května v 16.50 na Primě.

reklama

reklama