Pedofil šel pro svou oběť na dětské hřiště!

Policejní hlídka je přivolaná k paní, které se ztratil vnuk z dětského hřiště.
Dětské hřiště - Policie v akci
Dětské hřiště - Policie v akci
archiv TV Prima

reklama

REPRÍZA Babička si odskočila na toaletu, a když se vracela zpátky na hřiště, už viděla, že je pryč. Snažila se na něj volat a hledala ho v blízkém okolí.

Policie přijíždí na místo a snaží se z babičky vymámit co nejvíc informací. Babička je zděšená, skoro nemůže mluvit, pořád jen policistům popisuje, jak její vnuk vypadá. Po chvíli se zvedne za pomoci policistů a ujde několik kroků, vydává se vnuka hledat.

Kapsy plné autíček

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Dětské hřiště - Policie v akci

Na druhé straně hřiště uvidí na lavičce muže a malého chlapce. Muž tvrdí policistům, že se s dítětem zná a že mu chtěl jen pomoct se vrátit domů, protože neví, jak se tam dostane. To ale není pravda, protože po identifikaci se zjistí, že muž byl v minulosti trestaný za pedofilii a odseděl si pěkných pár let.

Babička se nakonec s vnukem setká a je radostí bez sebe, že se nic nestalo. Zážitek si ale oba ponesou až do konce života. Poslední dobou se pedofilie rozmáhá a je potřeba na ni upozornit.

Dívejte se ve čtvrtek 1. března v 16.50 na Primě!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!