Policie v akci: Aféra ve svatební síni, za souseda zloděje a nejlepší z uplynulých dílů

Čtyři případy, čtyři lidské osudy. Reální policisté, případy ukazující skutečný život a volání o pomoc. Série příběhů z každodenní policejní praxe.
Policie v akci II Svatba
Policie v akci II Svatba
archiv TV Prima

reklama

Nejzajímavější případy tohoto týdne:

Mela na svatbě

Operátor linky 158 přijal hovor od svatebčanky Malinovské. Ta sdělila, že během komorního svatebního obřadu došlo před oddávajícím k incidentu, kdy nezvaná cizí žena odstrčila nevěstu a postavila se na její místo. Pak vyzvala oddávajícího, ať s ženichem oddá ji, protože spolu mají nemanželské dítě. Nastala hádka a pak i bitka. Volající žádá zásah policie. Vyslaná hlídka PČR zjednává v síni klid. Nevěsta pláče. Policisté legitimují přítomné. Od oddávajícího zjišťují, že iniciátorkou skandálu je příchozí nezvaná žena. Odstrčila od ženicha nevěstu a postavila se na její místo. Přitom vyzvala oddávajícího, ať ji oddá s ženichem místo nevěsty, protože ona je jeho partnerkou a má s ním dítě.

Podívejte se na ukázku:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Policie v akci II (194) - Mela na svatbě

Policisty oslovená Benešová jim tvrdí, že ženich ji před časem přivedl do jiného stavu. Narodila se pak dcera Janička, což dotyčný své nevěstě zatajil. Benešové ještě před narozením děcka přinesl sto tisíc korun s žádostí, ať mlčí, neuvádí ho jako otce a víc už po něm nechce, protože on se bude ženit. To ženich popírá, ale nepříliš přesvědčivě. Plačící nevěsta, kterou drží její svědkyně v náručí, se ptá ženicha, zda je pravda, co tu ta ženská vykládala. Ženich – nerad – musí s pravdou ven. Nato zdrcená nevěsta osloví oddávajícího, že svatbu ruší, toho šmejda a podvodníka Pichlíka si nikdy nevezme. V doprovodu své také rozhořčené svědkyně opustí síň. Oddávající poznamená k ženichovi a jeho svědkovi: „Zdá se, že jsem zde zbytečně…“

Zloděj na chodníku

Policejní hlídka projíždí ulicemi, když si všimne muže, který si před zlatnictvím nasazuje masku. Ihned se odhodlají k zákroku a se zbraněmi v ruce do obchodu vběhnou. Tam opravdu zadrží muže s kuklou na hlavě a namířenou zbraní. Vyděšený obchodník mu právě vydává hotovost. Tak rychlé dopadení asi  lupič nečekal.

Podívejte se na ukázku:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Policie v akci II (196) - Zloděj na chodníku

Sousedova motorovka

Muž přivolal policii, ze zahrady mu zmizela motorová pila, se kterou právě pracoval, z dílny pak ještě křovinořez a nová bedna s nářadím. To vše bylo pryč během chvíle, kdy se odskočil domů naobědvat. Policisté s mužem sepisují protokol, po chvíli jde soused za plotem na zahradu a nese v ruce motorovou pilu. Poškozený poznává, že pila je jeho, volá na souseda, kde ji vzal. Soused, že ji před chvílí koupil, zvonil na něj mladík, že mu došel benzín a zjistil, že ztratil peněženku, když zrovna jel z dlouhodobé brigády u Prahy.

Poškozený říká, že to je jeho pila a že mu zmizel ještě křovinořez a nářadí. Soused tvrdí, že to taky měl, a že pak viděl, jak zvoní i na další sousedy. Policisté rychle s poškozeným i sousedem sedají do auta. Na konci města zloděje vidí už jen s bednou, zrovna ji nabízí někomu u domu. Muž se pokusí o útěk – marně. Muž je v zoufalé situaci, benzin mu ale v autě nedošel, jak tvrdil. Partnerka ho vyhodila z domu a on už několik dní spí po ubytovnách a potřebuje peníze. Přístřeší na další noc mu poskytne policejní cela.

Páteční díl vždy nabízí to nejlepší z Policie v akci. Sledujte, jaké díly získaly největší pozornost.

Dívejte se každý všední den v 16.55 na Primě nebo v repríze v 02.25 na Prima Krimi nebo online v našem archivu.

reklama

reklama