Policie v akci: další premiérové díly oblíbeného formátu. Sledujte na Primě už v srpnu

Na televizní obrazovky se vrací 16. srpna odpoledne další premiérové díly Policie v akci. Sledujte příběhy plné policejních zásahů i napětí. Každý všední den. Na Primě.
Policie v akci : premiérové díly
Policie v akci : premiérové díly
archiv TV Prima

reklama

Policie v akci je zpět

Docu reality Policie v akci má mnoho diváků nejrůznějších věkových skupin. Přináší nejen náhled na policejní práci, ale také na případy, které se mohou přihodit komukoliv. Jednotlivé případy, které dvojice policistů řeší, jsou stále zajímavější, a kromě napětí přinášejí také návod, jak se v krizových situacích chovat. Je totiž dobré být připravený. Co o pořadu potřebujete vědět?

Policie v akci je pořadem, který vychází z formátu podobného tomu, který je vysílaný v Německu. Na obrazovkách FTV Prima se objevuje od října 2017. Nejedná se o zpravodajský či reportážní pořad, ale jasně definovaný formát docu reality.. Formát pořadu docu reality zpracovává skutečné události tak, aby byly pro diváka přitažlivé.

Policie v akci : premiérové díly
Autor: archiv TV Prima Policie v akci : premiérové díly

Velmi oblíbené jsou díly, které na sebe navazují. V pořadu se objevují akce, na nichž je vidět filmařsky zpracovaná policejní práce. Celý pořad má odborného konzultanta, který v průběhu natáčení dohlíží na správný průběh zásahů. Příběh je i přesto pro diváky zajímavý a poučný.

Reální policisté, případy ukazující skutečný život a volání o pomoc. Příběhy z každodenní policejní praxe, ať už se jedná o drobné přestupky, ale i větší konflikty nebo podezření z trestných činů, přináší divákům pořad Policie v akci. Některé případy mohou sloužit jako varování, jak se nenechat podvést, i jako návod na to, v jakých situacích se na muže zákona obrátit. Jiné příběhy vyvolávají úsměv. Jsou i případy, kde není jiná možnost než pachatele zatknout a odvést na služebnu.

Dívejte se každý všední den v 16:55 na Primě

reklama

reklama