Policie v akci: Hladové dítě, opilá řidička a střelba na hlídku

Čtyři případy, čtyři lidské osudy. Reální policisté, případy ukazující skutečný život a volání o pomoc. Série příběhů z každodenní policejní praxe.
Jízda bez světel
Jízda bez světel
archiv TV Prima

Nejzajímavější případy tohoto týdne repríz:

Dítě krade, protože má hlad

Prodavačka si povšimne, že dítě si do bundy schová jednu čokoládu. Okamžitě zakročí, chytne vyděšené dítě za ruku a rozkáže mladší Daně, aby jednak zamkla prodejnu a následně zavolala policii.

Podívejte se na exkluzivní ukázku:

Chudák kluk
Chudák kluk

Opilá řidička vyhrožuje policistům

Policie zastavuje auto, které jede za tmy bez rozsvícených světel. Uvnitř vozu sedí žena, která jim na dotaz proč nesvítí odpoví, že dobře vidí, tak nač by svítila. Chová se arogantně. A dokonce s policisty diskutuje o tom, že přece není potřeba, aby se podrobovala dechové zkoušce, když už je pár metrů od domu a během jízdy se nic vážného nestalo.

Podívejte se na ukázku:

Jízda bez světel
Jízda bez světel

Poté, co se žena nuceně podrobí dechové zkoušce, ukáže se, že má v dechu skoro dvě promile alkoholu. Znovu opakuje, že doufá, že z toho nikdo nebude dělat vědu, protože už je skoro doma. Když žena uvidí, že jsou policisté neoblomní, začne jim vyhrožovat, že je vysoce postavená manažerka v jisté nadnárodní společnosti, a že dokáže jediným telefonátem zařídit, aby oba policisté přišli během pár minut o práci. Je vytočená a dokonce na policisty zvyšuje hlas.

Spor pejskařů

Na tísňovou linku volá žena, že právě viděla z okna, jak jedna sousedka před domem napadla staršího pána, také souseda z domu. Prý do něj dokonce kope. Na místo okamžitě vyráží policejní hlídka.

Podívejte se na ukázku:

Rvačka pejskařů
Rvačka pejskařů

Když policisté dorazí na udanou adresu, vidí starého muže, Václava, jak se sbírá ze země. U něj stojí Michaela a křičí na něj, že ještě jednou něco takového uvidí a bude to ještě horší. Jsou tam také dva psi. Policisté jdou k hádajícím se lidem a snaží se zjistit, co se stalo. 

Střelba na hlídku

Policisté jsou vyslání ke kontrole skupiny mužů, které má v hledáčku kriminálka. Ve chvíli, kdy se přiblíží k domu, začne po nich jeden z mužů střílet. Hlídka zavolá zásahovku a společně do domu vniknou a všechny přítomné zadrží. Vypadá to ale, že střelci se podařilo uniknout, a tak pátrání musí pokračovat.

Podívejte se na ukázku:

Urna
Urna

Dívejte se každý všední den v 16.50 na Primě.

Sledujte Policii v akci ONLINE

reklama