Policie v akci: Honička s ujíždějícím řidičem, verbální napadení sousedem a mnohem víc

Čtyři případy, čtyři lidské osudy. Reální policisté, případy ukazující skutečný život a volání o pomoc. Série příběhů z každodenní policejní praxe.
Policie v akci II policista
Policie v akci II policista
archiv TV Prima

reklama

Některé případy mohou sloužit jako varování, jak se nenechat podvést a okrást, i jako návod na to, v jakých situacích se na muže a ženy zákona obrátit. Jiné příběhy vyvolávají úsměv, končí dobře či nápravou. A jsou i případy, kde není jiná možnost než pachatele zatknout a odvést na služebnu.

Nejzajímavější případy tohoto týdne:

Honička

Policejní hlídka Delta 103 vykonává běžnou obhlídku, když se proti nim v protisměru vyřítí auto. Začnou ho sledovat a vyzývat k zastavení. Řidič ale nereaguje a ujíždí. Na pomoc je přivolána ještě další hlídka a honička se stává opravdu dramatickou. Řidič chce ujet za každou cenu.

Podívejte se na exkluzivní ukázku:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Policie v akci II (244) - Lupo honička

Z dispečinku ale Delta 103 dostane zprávu, že právě vjeli do slepé ulice. A opravdu na konci ulice je závora a tak prchající řidič musí zastavit. Je to mladík, který se nijak nebrání zatčení. Ujížděl jen proto, že má zákaz řízení. On i jeho spolujezdec jsou převezeni na služebnu.

Zbytečný telefonát?

Na linku 158 oznamuje žena, že se nachází v Praze a že byla napadena sousedem. Oznamovatelka neuvádí další podrobnosti, pouze to, že soused z místa odešel a ona si žádá příjezd hlídky policie. K prověření oznámení je vyslána autohlídka policie. Policisté se spojí s oznamovatelkou, kdy tato pouze křičí s tím, že byla napadena sousedem, když za ním přišla, aby si přeparkoval své vozidlo. Konkrétně tato měla svému sousedovi sdělit, že za chvíli přijede její manžel a na místě kde parkuje on, parkuje převážně její manžel. Soused ji měl na toto odbýt s tím, že parkuje na volném místě, a tedy ať jde do prdele. Toto si přece nemůže nechat líbit a už volala svému manželovi, jak byla sousedem napadena.

Podívejte se na ukázku:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Policie v akci II (245) - Přehnaný telefonát

Policisté ženě vysvětlují, že v případě, že proběhlo vše tak, jak popisuje, je zde dáno pouze podezření z přestupku proti občanskému soužití. S tímto se žena nechce smířit, kdy začíná křičet, že takový hajzl si musí vše vypít a podá na něj trestní oznámení... V tuto chvíli policisté zaslechnou přes otevřené okno bytu křik z ulice. Zde po vyhlédnutí z okna dochází k rozepři mezi dvěma muži. Manželem a sousedem.  Policisté na nic nečekají, běží okamžitě z domu a jdou proti agresivnímu muži zakročit.

Manžel s pálkou v ruce křičí na celé okolí, že hájí čest své manželky. Křičí na policisty, že se na ně může vysrat, když si spravedlnost sjedná sám. Policisté jsou nuceni použít na místě varovný výstřel a vyzvou muže, aby si lehl na zem. Až poté muž odhazuje pálku a lehá si na zem. I tak stále křičí, že došlo k ublížení jeho manželky a policisté zatýkají jeho.

Páteční díl vždy nabízí to nejlepší z Policie v akci. Sledujte, jaké příběhy získaly největší pozornost. Tentokrát se vrátíme k případu hádky rodičů i k tomu, kdo takové spory nejvíce odnáší.

Dívejte se každý všední den v 16.55 na Primě nebo v repríze v 02.25 na Prima Krimi nebo online v našem archivu.

reklama

reklama