Policie v akci: Identifikace nemocného, drony nad pozemkem, zloděj řetízků a mnohem víc

Čtyři případy, čtyři lidské osudy. Reální policisté, případy ukazující skutečný život a volání o pomoc. Série příběhů z každodenní policejní praxe.
Policie v akci II (312) fotka
Policie v akci II (312) fotka
archiv TV Prima

reklama

Nejzajímavější případy týdne:

Lazar, nebo opilec

Je den. Na tísňovou linku telefonuje hysterická Jana, že po ulici jede v autě nějaký namol opilý šílenec, kličkuje a vyklání se z auta a že určitě brzy někoho zabije, že už málem zabil ji. Když policisté dorazí na místo, vidí pomalu jedoucí kličkující auto.

Podívejte se na exkluzivní ukázku:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Policie v akci II (312) - Lazar nebo opilec

Na ulici stojí Jana s telefonem v ruce a hystericky na ně mává a křičí, že to ona volala, a ať to auto zastaví. Mladý muž, Adam, běží podél auta a snaží se ho zastavit, na místě řidiče sedí starší muž a vůbec nevnímá, co se okolo něj děje. Řidič nereaguje, ale žádný alkohol z něj cítit není, proto policisté volají záchranku. RZ přijíždí a převezmou Aloise do péče.

Řetízkář

Je den. Na tísňovou linku telefonuje vyděšená Alžběta a říká, že jí nějaký cizí muž před momentem strhl z krku zlatý řetízek a utekl i s ním. Poměrně dobře popisuje dispečerovi pachatele i směr jeho útěku, a tak za lupičem okamžitě vyráží nejbližší policejní hlídka. Policisté projíždějí přilehlými ulicemi a pátrají po muži odpovídajícím popisu. Po nějaké době se jim ho skutečně podaří spatřit. Je to Filip. Ten ale, když spatří policejní auto, rozhodně nečeká, až bude zatčen, a dává se na útěk.

Podívejte se na ukázku:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Policie v akci II (314) - Řetízkář

Policisté Filipa pronásledují a po nějaké přiměřeně dlouhé době se jim ho podaří dopadnout. Ten ale zapírá, co může. Nejdřív tvrdí, že nic neudělal, že ani neví, proč utíkal, že se jen lekl. Postupně se ale samozřejmě policistům podaří dosáhnout svého, při kontrole OP zjistí, že byl Filip trestaný za majetkovou trestnou činnost, navíc u něj naleznou deset zlatých dámských řetízků. Filip ovšem zarytě tvrdí, že je před chvilkou našel na ulici a šel je právě odevzdat na policii. Policisté kontaktují Alžbětu, která volala dispečink a ta jim řekne, že je na tom samém místě, kde se přepadení odehrálo. Identifikuje řetízek a odhaduje jeho cenu. Policisté pachatele odvážejí na služebnu.

Zvěřina a dron – páteční Best Off

Petr Zvěřina, kterého si diváci pamatují z první série VyVolených, oznámil na lince 158 že na jeho zahradu spadl dron. Obává se, že by ho někdo mohl sledovat. Hlídka hned vyráží na místo. Policisté se na místě setkají s youtubery, na které již několikrát při svých službách narazili. Chlapci si mysleli, že video s natočeným Petrem Zvěřinou zvýší jejich sledovanost. Na místě ale mohou být obviněni z nedovoleného vniknutí na pozemek.

Dívejte se každý všední den v 16.50 na Primě.

Sledujte Policii v akci ONLINE

reklama

reklama