Policie v akci: Kapsářka okradla spícího seniora na lavičce!

Čtyři případy, čtyři lidské osudy. Reální policisté, případy ukazující skutečný život a volání o pomoc. Série příběhů z každodenní policejní praxe.
Policie v akci II _ foto
Policie v akci II _ foto
archiv TV Prima

reklama

Ochranná služba

Policisty přivolá na místo ochranka střežící dům. Tam je vyhlášen poplach a muž s ochranky se vydá na místo. V domě najde dva zloděje a dojde ke rvačce, ve které je jeden zloděj postřelen. Z místa činu ale utekl. Policisté se ho vydají hledat a bezvládné tělo najdou opodál v lesíku. Okamžitě přivolají záchranku a po druhém zloději je vyhlášeno pátrání.

Policie v akci II (161): Ochranná služba
Policie v akci II (161): Ochranná služba

Muž v autě

Policie jede na oznámení případu, že v zaparkovaném autě spí bezdomovec. Na udané adrese opravdu najdou zdemolované auto, v kterém spí muž. Nejprve musí zjistit, zda je muž živý nebo ne. Muž se po probuzení přiznává k tomu, že v autě bydlí, nemá kam jinam jít. Ještě ke všemu udá hlídce nesprávné údaje o adrese a lustrací je zjištěno, že muž má za sebou trestní minulost Je proto převezen na místní služebnu.

Policie v akci II (162): Muž v autě
Policie v akci II (162): Muž v autě

Boxer zadržel kapsářku

Policisté opět vyjíždějí ke rvačce na ulici. Tentokrát se pere muž se ženou a situace je dost nepřehledná. Žena křičí, že jí muž chtěl ublížit, muž je v klidu a tvrdí, že ženu přistihl při krádeži. Měla okrást spícího seniora na lavičce. Žena obvinění odmítá, ale když dvojice společně s hlídkou muže na lavičce objeví, ten opravdu po probuzení zjišťuje, že nemá tašku s penězi a doklady. Dal si pivo na zahrádce a zmohla ho únava, tak na lavičce usnul. Příležitosti využila žena a tašku mu opravdu ukradla. Unavený senior může děkovat všímavému kolemjdoucímu za záchranu svých cenností.

Policie v akci II (164): Boxer zadržel kapářku
Policie v akci II (164): Boxer zadržel kapářku

Tyto a další příběhy uvidíte tento týden v Policii v akci.

Dívejte se každý všední den v 16.50 na Primě nebo online v našem archivu.

reklama

reklama