Policie v akci málem zastřelila studenty natáčející v parku!

Sledujte ty nejlepší příběhy Policie v akci. Každý všední den pro vás máme hned dva díly po sobě. Dívejte se v 15.30 a v 16.50 na Primě.
Policie v akci II policie
Policie v akci II policie
archiv TV Prima

reklama

Podívejte se, na co se můžete tento týden těšit:

Hulila trávu

Policisté jsou přivoláni do školy, kde záchranka ošetřuje dívku, která se spolužačkou hulila na záchodě trávu. Dívka totiž bere léky na srdce a po kouření se jí udělalo zle. Policii přivolala matka školačky, kterou ošetřují. Matka se hádá s dívčinou třídní, protože si je jistá, že učitelé musí vědět, že tam děti na záchodku kouří a tolerují to. Chce podat na třídní trestní oznámení, v době výuky za dívky odpovídá škola. Třídní se brání, že nemůže vědět vše a že naopak matka měla školu o dívčině nemoci informovat.

Podívejte se na exkluzivní ukázku:

Policie v akci II (133) Hulila trávu
Policie v akci II (133) Hulila trávu

Policisté musí hysterickou matku, která učitelku slovně napadá, uklidnit, její oznámení jsou povinni přijmout. Matka pojede s dcerou do nemocnice, poté se má dostavit na policii. Policisté vytěžují poté ještě dívku, která trávu přinesla. Bylo jí už patnáct let, a je tudíž právně odpovědná.

Víte, že vědci objevili nový druh TRÁVY. Je ještě silnější než běžná marihuana! 

Natáčení v parku

Policie vyjíždí na oznámení o násilném činu v parku, kde je slyšet ženský křik a volání o pomoc. Policie doráží na místo a vidí muže, který stojí (zády k policistům) nad ženou, nehybně ležící na zemi. Muž má na sobě mikinu s kapucí. Policisté jdou blíž a vidí, že muž má v ruce nůž, připravují si pistole, vyzývají muže, aby zahodil nůž a otočil se. Když se přiblíží, vidí, že žena je od krve, namíří zbraně a křičí na muže, aby okamžitě zahodil zbraň. Muž nejprve jako kdyby výzvy policistů neslyšel, po chvíli (po výstřelech) se začne pomalu otáčet na policisty a když je uvidí, vyděsí se, upustí nůž a zvedá ruce nad hlavu. Policisté po něm skáčou a bleskově ho zpacifikují.

Podívejte se na exkluzivní ukázku:

Policie v akci II (139): Natáčení v parku
Policie v akci II (139): Natáčení v parku

Ve stejný moment vyskakuje z nedalekého křoví mladík s mobilem v ruce a křičí: „Stop, stop, co to je? Policajty jsme zrušili, co tu dělají?“ Okamžitě si ale uvědomuje, že se jedná o skutečné policisty – začne křičet: „Ježiši to je omyl, to je jenom nahraný, tady se točí film.“ Začíná se zvedat i ležící dívka celá od krve a nevěřícně sleduje situaci. Policisté pochopili, že nehrozí skutečné nebezpečí a zajišťují zbraně. Mladík, který vyskočil z křoví, jim vysvětluje, že je vše fingované a dívka je v pořádku. Policisté důrazně sdělují mladíkům, že byli jen kousek od tragédie, protože na ně mířili nabitými zbraněmi a že není možné točit na veřejnosti bez ohlášení. Policisté si berou jejich osobní údaje a kontakt na jejich školu, která bude informována o vzniklém nebezpečí. Policisté nikoho neodvážejí a odjíždějí.

Tyto a další příběhy uvidíte tento týden v Policii v akci.

Dívejte se každý všední den v 15.30 a v 16.50 na Primě.

SLEDUJTE POLICII V AKCI ONLINE

Více pořadů a filmů žánru krimi můžete sledovat kdykoliv online na iPrima.cz:

reklama

reklama