Policie v akci: Mladík okrádá bývalou přítelkyni o dárky, které jí dal!

REPRÍZA Jedoucí policejní autohlídku při běžné kontrolní činnosti zastaví udýchaný mladík s tím, že zrovna viděl krádež jízdního kola.
Nepovedená krádež kola
Nepovedená krádež kola
archiv TV Prima

reklama

Jedoucí policejní autohlídku při běžné kontrolní činnosti zastaví udýchaný mladík s tím, že zrovna viděl krádež jízdního kola. Policistům sděluje, že za rohem u stojanů kol je podezřelý mladík, který má velké štípací kleště a pokouší se u jednoho z bicyklů přestřihnout zámek. Policisté ihned vystoupí z auta a popoběhnou za roh budovy. Od stojanů s koly právě odchází mladík s igelitovou taškou, ve které je evidentně nějaký delší předmět. Oznamovatel ho policistům jasně označí jako pachatele, který měl štípací kleště a chtěl odcizit jízdní kolo, a tak ho policisté zastaví a osloví. Mladík nařčený z pokusu o krádež nejprve s hlídkou bez problémů komunikuje, tvrdí, že nic nechtěl odcizit a ani nic neodcizil. Kola jsou ve stojanu a on u sebe žádné kolo nemá, oznamovatel si podle něj tedy, sám neví proč, vymýšlí.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Nepovedená krádež kola - Policie v akci

Prohlídkou stojanu s koly je nicméně patrné, že jedno kolo, které dle oznamovatele chtěl mladík odcizit, má naštípnutý zámek. A když se pak policisté podezřelého zeptají, co má v igelitové tašce, mladík se taškou (ve které má skutečně velké kleště) po policistech ožene a pokusí se o útěk. Na místo dále přichází žena – majitelka jízdního kola. Když zjišťuje, že má u kola poškozený zámek, hlásí toto rovněž přítomné hlídce. Překvapením pro všechny pak je, že se majitelka kola a neúspěšný zloděj znají, jde o bývalý pár. Vyjde najevo, že si mladík přišel pro kolo, které bývalé přítelkyni daroval ještě v době, kdy byli spolu. Policisté mladíka zadržují a kvůli pokusu o krádež a napadení policistů ho odvážejí na služebnu.

Dívejte se v 16.50 na Primě.

reklama

reklama