Policie v akci musí použít slzný plyn!

Čtyři případy, čtyři lidské osudy. Reální policisté, případy ukazující skutečný život a volání o pomoc. Série příběhů z každodenní policejní praxe.
Policie v akci II _ foto
Policie v akci II _ foto

reklama

Přepadený krám

Policejní hlídka je přivolána k případu přepadení obchodu. V obchodě zloděje ještě přistihnou, dívku-zlodějku zpacifikují na místě, ale komplic uteče. V přilehlém domě, ho ale policisté objeví a jelikož je ozbrojený, musí zasáhnout s pomocí slzného plynu. Proti tomuto zásahu už nemá muž šanci. Oba zloději skončí v poutech na policejní stanici.

Podívejte se na ukázku:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Policie v akci II: Přepadený krám

Vydírání

Dispečink dostane oznámení od anonyma, že se nachází v obchodním centru a v kabince WC zaslechl dva kluky, kteří někomu vyhrožovali přes telefon. Volali komusi třetímu, měnili hlasy, aby zněli dospěleji a chtěli po dotyčném, aby přinesl pět tisíc korun ke hřbitovu a tam je ukryl pod kamenem, jinak bude zle. Varovali ho, aby se nepokoušel kontaktovat policii.

Policejní hlídka se proto vydala ke hřbitovu, stranou obydlené části, v údolí.Zastaví opodál tak, aby měli dobrý výhled a po chvíli si v křoví všimnou dvou postav. Jsou to kluci, kteří čekají na třetího, po kterém chtěli ty peníze.

Po chvíli skutečně přichází třetí kluk, je nervózní. Rozhlíží se všude kolem sebe. Policisté v tu chvíli vybíhají z auta, aby lapili ty dva ve křoví, kluka s pytlem upozorňují, ať zůstane na místě. Všichni tři jsou v šoku, dva kluci, co tomu přihlíželi, se z leknutí ani nesnaží utéct. Dívají se do země a stydí se, jsou v šoku. Jeden z kluků si vymýšlí, že to byla jen legrace, že chtěli nakonec z křoví vyskočit a překvapit toho třetího, který je jejich spolužákem. Že to byla jen blbá sranda. Druhý kluk říká, že nemíní lhát, že už tak je v dost velkém průseru a říká policii pravdu. Vydírali ho proto, že se vytahoval a tvrdil, že se dokázal nabourat do školního systému a teď v něm může přepisovat známky.

Vydíraný kluk přiznává, že udělal blbost, když se vytahoval, že umí prolomit školní systém, kam se píšou známky a měnit je. Říká, že to není pravda, domluvil se s ředitelem školy, že mu naopak pomáhá systém lépe zabezpečit. Dva vyděrači na to říkají, že to netušili. Všichni tři mají z policie strach, policie je všechny naloží do auta a předá je rodičům s informací o tom, co provedli.

Tyto a další příběhy uvidíte tento týden v Policii v akci.

Dívejte se každý všední den v 16.50 na Primě nebo online v našem archivu.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!