Policie v akci odhalí speciální menu pro cizince s dvojnásobnými cenami!

Sledujte ty nejlepší příběhy Policie v akci. Každý všední den pro vás máme hned dva díly po sobě. Dívejte se v 15.30 a v 16.45 na Primě.
Policie v akci II policie
Policie v akci II policie
archiv TV Prima

reklama

Podívejte se, na co se dnes můžete těšit:

Dvojí ceny

Policie je přivolána do menší rodinné restaurace v centru Prahy. Zavolal je mladík, který vzal na večeři své zahraniční přátele do restaurace, kde není poprvé. Po celou dobu se s nimi baví anglicky. Zarazily ho ale ceny v anglickém jídelním lístku, který jim číšník přinesl a které jsou dvojnásobné. Mladík si proto svůj lístek ponechá s tím, že ještě nemá vybráno a odejde na toaletu zavolat policii. Prosí, zda by si policisté nemohli přijít objednat jídlo, aby jim obsluha musela donést český jídelní lístek. Policisté přijíždějí na místo, sedají si jako hosté a žádají si jídelní lístek. Obsluha začíná být nervózní, donese policistům český jídelák a po mladíkovi chce, aby si už konečně objednal. Je vidět, že si potřebují odnést lístek.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Dvojí ceny

V tu chvíli na ně mladík promluví česky a jde k policistům s tím, že to on je volal a zda mohou porovnat jídelní lístky. Ceny NEjsou stejné, anglický jídelák je má dvojnásobné. Obsluha jsou zároveň i otec se synem a majitelé restaurace. Chvíli se vymlouvají na chybu překladatele, po chvíli výmluv se přiznají, ale dál se vymlouvají s tím, že to není snaha okrást cizince, ale umožnit českým hostům najíst se za rozumné ceny na Staroměstském náměstí.

Dívejte se každý všední den v 15.30 a v 16.50 na Primě.

SLEDUJTE POLICII V AKCI ONLINE

reklama

reklama