Policie v akci odhalí speciální menu pro cizince s dvojnásobnými cenami!

Sledujte ty nejlepší příběhy Policie v akci. Každý všední den pro vás máme hned dva díly po sobě. Dívejte se v 15.30 a v 16.45 na Primě.
Policie v akci II policie
Policie v akci II policie
archiv TV Prima

reklama

Podívejte se, na co se dnes můžete těšit:

Dvojí ceny

Policie je přivolána do menší rodinné restaurace v centru Prahy. Zavolal je mladík, který vzal na večeři své zahraniční přátele do restaurace, kde není poprvé. Po celou dobu se s nimi baví anglicky. Zarazily ho ale ceny v anglickém jídelním lístku, který jim číšník přinesl a které jsou dvojnásobné. Mladík si proto svůj lístek ponechá s tím, že ještě nemá vybráno a odejde na toaletu zavolat policii. Prosí, zda by si policisté nemohli přijít objednat jídlo, aby jim obsluha musela donést český jídelní lístek. Policisté přijíždějí na místo, sedají si jako hosté a žádají si jídelní lístek. Obsluha začíná být nervózní, donese policistům český jídelák a po mladíkovi chce, aby si už konečně objednal. Je vidět, že si potřebují odnést lístek.

Dvojí ceny
Dvojí ceny

V tu chvíli na ně mladík promluví česky a jde k policistům s tím, že to on je volal a zda mohou porovnat jídelní lístky. Ceny NEjsou stejné, anglický jídelák je má dvojnásobné. Obsluha jsou zároveň i otec se synem a majitelé restaurace. Chvíli se vymlouvají na chybu překladatele, po chvíli výmluv se přiznají, ale dál se vymlouvají s tím, že to není snaha okrást cizince, ale umožnit českým hostům najíst se za rozumné ceny na Staroměstském náměstí.

Dívejte se každý všední den v 15.30 a v 16.50 na Primě.

SLEDUJTE POLICII V AKCI ONLINE

reklama

reklama