Policie v akci: Podvodník, agresivní řidič, vášnivá čtenářka a mnohem víc

Sledujte nové příběhy Policie v akci od 20. ledna na Primě. Každý všední den v 16.50.
Policie v akci IV (1)
Policie v akci IV (1)
archiv TV Prima

reklama

Nejzajímavější případy týdne:

Krásný podvodník


Policisté provádějí běžnou hlídku v ulicích, když najednou vidí dvě ženy, jak se hádají, přičemž ta starší mlátí tu mladší, přetahují se o kabelku a hulákají na sebe. Policisté u žen zastavují a zjišťují, o co mezi ženami jde. Ukazuje se, že je to matka s dcerou, které spolu vedou spor. Dcera se obrací na policisty a hystericky jim říká, ať zasáhnou. Matka jí prý nic nedovoluje, neustále ji zamyká doma, prostě ji omezuje. Matka se s dcerou hádá, že to už přehání, ať se přizná, že ji soustavně okrádá o peníze. Dcera se brání, že to není pravda a matka se jí ptá, co to teda má v té kabelce. Vytrhne jí dceři před policisty z ruky a vyndává z ní obálku s penězi. Říká policistům, že v té obálce je třicet tisíc korun, všechny úspory, které doma má a které dcera ukradla a chtěla je rozfofrovat s přítelem, jak se od dcery dozvěděla.

Podívejte se na exkluzivní ukázku:

Policie v akci IV (1): Krásný podvodník
Policie v akci IV (1): Krásný podvodník

Dcera říká, že to tak úplně není a neustále se nervózně rozhlíží. Matka si toho všímá a najednou zaregistruje, že se dívka dívá směrem na zastávku, kde stojí muž. Ten se najednou dává na útěk, matka na něj upozorňuje a policisté ho začnou honit. Lapený chlap se brání, že jen vystoupil z tramvaje a chtěl si zaběhat, tvrdí, že nic neudělal. Matka dívky na něj okamžitě naběhne a hádá se s ním, jak může okrádat nezletilá děvčata. Je na něj dost přísná. Dcera se ho snaží zachránit, říká mu „Honzo“ a vybízí ho, aby se přiznal, na co peníze potřeboval, vysvětluje, že chtěl jen půjčit na vybavení bytu, protože ho sousedé vytopili. Muž nevypadá moc přesvědčivě. Policisté jeho lustrací zjišťují, že se nejmenuje Honza a že je v pátrání kvůli tomu, že tahal peníze z nezletilých dívek. Sedmnáctiletá aktérka příběhu je zděšená, je v šoku z toho, jak naletěla. Omlouvá se matce. Policisté si podvodníka odvážejí. 

Agresivní řidič


Autohlídku vysílá operační středisko k autonehodě a následné rvačce, kterou nahlásila svědkyně. Hlídka přijíždí na místo a rovnou řeší potyčku, ke které došlo mezi muži, řidiči z obou vozidel. Agresivní řidič, Jiří Dobrovský, obviňuje pravděpodobného viníka nehody, Otakara Pánka, že během řízení telefonoval. Policisté volají pro zraněného muže záchranku. Agresor se nechce uklidnit a neustále vyvolává další hádky. Oznamovatelka potvrdí, že muž telefonoval při vystupování z auta, ale zda telefonoval i během řízení, to neví. Manžel oznamovatelky pomáhá zraněnému Otakaru Pánkovi.

Podívejte se na ukázku:

Policie v akci IV (2): Agresivní řidič
Policie v akci IV (2): Agresivní řidič

Vášnivá čtenářka

Knihovnice volá policii, že starší paní s taškou na kolečkách jí vybrala v knihovně knihy. Paní je záhy za rohem dopadena, má tašku narvanou knihami Agathy Christie. Ukradla je, protože její muž má dnes narozeniny a ona mu chtěl udělat radost. Žena nezapírá a do knihovny je jde vrátit.

Podívejte se na exkluzivní ukázku:

Policie v akci IV (5): Vášnivá čtenářka
Policie v akci IV (5): Vášnivá čtenářka

 

Dívejte se každý všední den v 16.50 na Primě.

Sledujte Policii v akci ONLINE

reklama

reklama