Policie v akci přivolána k domácímu násilí!

Sledujte ty nejlepší příběhy Policie v akci. Každý všední den pro vás máme hned dva díly po sobě. Dívejte se v 15.30 a v 16.50 na Primě.
Policie v akci II _ policie
Policie v akci II _ policie
archiv TV Prima

reklama

Podívejte se, na co se můžete tento týden těšit:

Tančící Rus

Policie je přivolána k domácímu násilí. Věc nahlásili sousedi, kteří slyší křik a pláč. V bytě opravdu najdou mladou ženu, která byla fyzicky napadena a agresivního muže. Žena sice ze začátku nechce nic řešit, ale agresivita muže se stupňuje a tak se rozhodne uposlechnout policisty. Ti muže z bytu vykážou na 10 dní a ženě předají kontakty na organizace, které jí pomohou.

Podívejte se na exkluzivní ukázku:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Policie v akci II (149): Tančící Rus

Před několika dny policisté vykázali na 10 dní z bytu násilníka. Nyní jim volá sousedka, že muže v domě zahlédla. Muže je opravdu doma, manželka ho tam sama pustila. Ani jeden nechápe, co policistům vadí. Usmířili se, tak muž přišel opět domů. Policisté oběma musí vysvětlit, že se jedná o maření úředního rozhodnutí a muž musí prostě z bytu pryč. Zpět se může vrátit až po uplynutí 10 dnů.

Možná je to i vaše kamarádka. Jak poznat a pomoci oběti domácího násilí?

Policista v civilu

Policisté provádí běžnou pochůzkovou kontrolu, když se dostanou do křížku s mužem, který před nimi odhodí nedopalek na zem. Situace se vyhrotí a policisté chtějí muže legitimovat. Druhý mladík se ale dá na útěk. Zcela nečekaně pomůže policistům jiný muž, policista v civilu, který ho doběhne a zpacifikuje. Pak už jen stačí muže převézt na služebnu, ztotožnit a přestupky vyřešit.

Tyto a další příběhy uvidíte tento týden v Policii v akci.

Dívejte se každý všední den v 15.30 a v 16.50 na Primě.

SLEDUJTE POLICII V AKCI ONLINE

reklama

reklama