Policie v akci: Psychicky narušená žena a opatrná družinářka

Sledujte ty nejlepší příběhy Policie v akci. Každý všední den pro vás máme hned dva díly po sobě. Dívejte se v 15.30 a v 16.50 na Primě.
Psychicky narušená žena
Psychicky narušená žena
archiv TV Prima

reklama

Psychicky narušená žena

Policie dostane oznámení o ženě, která v parku vulgárně nadává kolemjdoucím a stříká po nich z PET láhve neznámou tekutinu, o které vyhrožuje, že jde o kyselinu. Policisté se na místě setkají s oznamovatelem, který se rovněž stal terčem ženina útoku. Muž policistům na první pohled šílenou ženu označí a ti se jí vydají zpacifikovat. Žena se policisty rovněž pokusí postříkat neznámou tekutinou z PET lahve, policisté ji ale zpacifikují a zajistí.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Psychicky narušená žena

Žena u sebe nemá doklady, hlídce ale po krátkém rozhovoru sdělí svoje jméno a příjmení. Policisté lustrací zjistí, že jde o ženu zbavenou svéprávnosti a nyní i pohřešovanou, přivolají proto na místo záchranku, která ženu odveze za policejní asistence na vyšetření do nemocnice. Žena je následně umístěna do psychiatrické léčebny.

Opatrná družinářka

Je všední den odpoledne. Na tísňovou linku volá rozčilená žena, učitelka ve školce, že si jeden prarodič přišel pro dítě úplně opilý, že mu skoro není rozumět a že mu dítě odmítá vydat. Na místo okamžitě vyráží policejní hlídka.

Když policisté dorazí na místo, v družině už je čeká družinářka Libuše. V místnosti je také nešťastně vypadající Jaromír a malý chlapeček Matyáš, který si hraje s nějakou hračkou. Libuše policisty vítá a zve je dovnitř. Přísným hlasem říká, že tady ten pán si přišel na poslední chvíli do družiny vyzvednout Matyáška, že ho tedy vidí poprvé v životě, jinak že si chlapce vyzvedává maminka, a že si tedy myslí, že je ten muž opilý, protože mu absolutně není rozumět, a to je jasné, že určitě pil, a že mu chlapce prostě s čistým svědomím nemůže vydat. Má nějakou zodpovědnost a nejde to. Když Libuše mluví, sem tam se v řeči zadrhne. Mluví ale i jinak trochu divně, některé věty moc nedávají smysl.

Jaromír celou dobu smutně stojí v místnosti a neříká nic. Až když se ho policisté ptají, promluví. Mluví opravdu podivně, zadrhává se a občas nemůže najít slovo. Stojí ale rovně a nekymácí se. Když ho policisté požádají, jestli by si mohl dýchnout, bez problémů souhlasí. Nenadýchal nic. Vysvětluje trošku stydlivě policistům, že měl bohužel před pár lety mozkovou mrtvici a že to na něm zanechalo takové stopy, že špatně mluví, ale že se to lepší. Učitelka se dědečkovi omluví a vnuka s ním pustí.

Dívejte se v úterý 24. března v 15.30 a v 16.50 na Primě.

SLEDUJTE POLICII V AKCI ONLINE

Na stopě zločinu. Užijte si nejlepší české krimi online na Prima.cz

KRIMI ONLINE. Užijte si nejlepší kriminální seriály a pořady na iPrima.cz

reklama

reklama