Policie v akci slaví 200. díl

Páteční díl vždy nabízí to nejlepší z Policie v akci. Sledujte, jaké případy získaly největší pozornost v jubilejním 200. dílu.
Policie v akci 200. dil
Policie v akci 200. dil
archiv TV Prima

reklama

Těšte se například na příběh Sousedova motorovka

Muž přivolal Policii, ze zahrady mu zmizela motorová pila, se kterou právě pracoval, z dílny pak ještě křovinořez a nová bedna s nářadím. To vše bylo pryč během chvíle, kdy se odskočil domů naobědvat. Policisté s mužem sepisují protokol, po chvíli jde soused za plotem na zahradu a nese v ruce motorovou pilu. Poškozený poznává, že pila je jeho, volá na souseda, kde ji vzal. Soused, že ji před chvílí koupil, zvonil na něj mladík, že mu došel benzín a zjistil, že ztratil peněženku, když zrovna jel z dlouhodobé brigády u Prahy. Takže musí něco prodat, aby dojel domů, což je až na Moravě.

Podívejte se na ukázku:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Sousedova motorovka - Policie v akci

Poškozený říká, že to je jeho pila a že mu zmizel ještě křoviňák a nářadí. Soused tvrdí, že to taky měl, a že pak viděl, jak zvoní i na další sousedy. Policisté rychle s poškozeným i sousedem sedají do auta. Na konci města zloděje vidí už jen s bednou, zrovna ji nabízí někomu u domu. Muž se pokusí o útěk – marně. Muž je v zoufalé situaci, benzin mu ale v autě nedošel, jak tvrdil. Partnerka ho vyhodila z domu a on už několik dní spí po ubytovnách a potřebuje peníze. Přístřeší na další noc mu poskytne policejní cela.

Také uvidíte příběh Matka mstitelka

Je všední den pozdní odpoledne. Na tísňovou linku volá plavčík z bazénu Jaroslav Prchal, že tam došlo k incidentu a bude potřeba policie, že tam nějaká žena napadla malého chlapce. Na místo okamžitě vyráží policejní hlídka. U bazénu je vítá plavčík Jaroslav a ukazuje dvě ženy, jak se velice hlasitě hádají. Je už těsně před zavírací dobou, a tak v bazénu už skoro nikdo jinak není. Obě ženy, které se hádají, u sebe mají malé chlapce, přičemž jeden z nich, Petr, se drží za hlavu a trochu pláče.

Policisté se snaží od žen zjistit, o co jde, ale není to snadné, obě dvě mluví jedna přes druhou a navzájem se osočují. Policisté musejí obě dvě od sebe oddělit a vyslechnout každou zvlášť, aby se něco dozvěděli. Diana Kudláčková k sobě ochranitelsky vine syna Barnabáše, který jen vykuleně kouká a nic neříká. Policistovi vypráví, že spratek té ženštiny (ukazuje na Kateřinu) ve vodě strašně zákeřně a agresivně napadl jejího Barnabáška a málem ho utopil, a že ona ho jen bránila, a že takoví smradi by neměli chodit mezi normální lidi, ale že je to určitě vina výchovy, které se mu dostává.

Podívejte se na upoutávku:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Policie v akci II (191) - upoutávka

Kateřina Líbalová se snaží s policistou mluvit klidně, i když je poznat, jak to v ní vře. Vypráví, že seděla na lavičce a četla si časopis, zatímco si Petr chtěl ještě skočit do vody, než se bazén zavře, když najednou uslyšela křik. Vzhlédla a uviděla, jak ta šílená ženská mlátí jejího Péťu do hlavy. Okamžitě se tam proto rozběhla a začala svého syna bránit. Prý vůbec neví, co se stalo, že ta ženská jen mlela nesmysly, ale že její syn je hodný kluk. Když se pak policista ptá i Petra, co se tedy stalo, ten říká, že ho několikrát praštila do hlavy a že ho to bolí. Stalo se to prý tak, že omylem skočil na jejího syna, který se trochu nalokal vody, ale prý mu pomohl z vody ven a šel s ním za jeho maminkou, kde řekl, co se stalo, a že ho to mrzí, a ona ho začala mlátit. Petr policistovi ještě říká, že je mu to líto, že se chtěl omluvit, ale že už to nestihl. To potvrzuje i plavčík Jaroslav, že chtěl sám chlapci pomoct, ale že to Petr bravurně zvládl a že se vlastně vůbec nic nestalo.

Když s Petrovým vyprávěním Dianu konfrontují, přiznává, že chlapce napadla, ale že na něj rozhodně neskočil omylem, ale že ho chtěl schválně utopit, a ona ho jen bránila. Když se jí ale policisté zeptají, jestli to viděla, řekne, že ne, že byla na toaletě, ale že celou dobu, co s Barnabáškem byli v bazénu, viděla, jak ten kluk řádí a vyvádí a že je to evidentně nevychovaný spratek. To rozčílí Kateřinu, začne Dianě nadávat a křičet na ni, co si to sakra dovoluje, a bůhvíco že Péťovi udělala, že ho ta hlava pořád bolí, a že ho radši odveze do nemocnice. Když se jí policisté zeptají, jestli mají zavolat záchranku, řekne, že ano.

Líbalovy odváží záchranka. Diana se začne rozčilovat, co to má znamenat, že její chlapeček byl přece napaden a topil se. Barnabáš ale šeptem říká, že se netopil a že je v pořádku. Kouká do země a vypadá, že je mu trochu trapně. Policisté se ptají Diany, jestli si Barnabáše může někdo vyzvednout, že je bude muset doprovodit na služebnu. Ta se nejdřív začne rozčilovat a pak je dotčená, má pořád pocit, že to ona a její syn jsou tady oběti. S policisty ale nakonec klidně jde.

Ještě víc ji překvapilo, když za trestný čin výtržnictví skončila s trestem sto hodin veřejně prospěšných prací a malému Petrovi se musela omluvit.

Dívejte se každý všední den v 16.55 na Primě, v 02.25 na Prima Krimi nebo online v našem archivu.

reklama

reklama