Policie v akci: Týraný pes, neopatrný motorkář a to nejlepší z uplynulých dílů

Čtyři případy, čtyři lidské osudy. Reální policisté, případy ukazující skutečný život a volání o pomoc. Série příběhů z každodenní policejní praxe.
Policie v akci II Motokros
Policie v akci II Motokros
archiv TV Prima

reklama

Nejzajímavější případy tohoto týdne:

Motokros

Hlídka je přivolána anonymním oznamovatelem. Obyvatelům vadí, že v okolí někdo jezdí na motorce, dělá hluk a ničí trávník. Nejdříve vypadá pátrání jako neúspěšné, ale nakonec mladíka na motorce hlídka spatří. Začíná divoká honička, která končí až ve chvíli, kdy řidič nezvládne řízení a spadne. Spadne tak nešťastně, že to vypadá na zlomený loket a musí ho odvézt sanitka.

Podívejte se na ukázku:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Policie v akci II (202): Motokros

Týraný pes

Je den. Na tísňovou linku telefonuje David, že byl právě svědkem toho, jak nějaký chlap odkopnul velice schválně psa do hlubší jámy, a kdyby ho prý nevytáhnul, tak by tam určitě umřel. Když policisté dorazí na místo, čeká tam David na ně, je vidět, že je ušpiněný od hlíny, jak lezl do jámy a z jámy, psa drží zabaleného v bundě. Popisuje policistům, že byl tady na procházce, když uviděl toho chlapa, jak toho chudáka psa nakopnul, až odletěl do jámy, a pak na něj ještě vztekle řval a hodil po něm pár kamenů. Než doběhl, už byl ten chlap pryč, a tak pro psa do jámy vlezl a zavolal policisty, protože prý bylo jasné, že toho psa chtěl ten chlap zabít. David policistům muže popisuje a ukazuje, kterým směrem odešel, a pak jim říká, že toho psa odveze na veterinu, aby ho prohlédli, že ho ty kameny mohly zranit. Pak odchází i se psem v náručí.

Policisté jdou směrem, který jim David ukázal, a po chvilce spatří muže odpovídajícího popisu, jak vyhazuje na chodník k popelnici před domem starý psí pelech, misku a deku. Je to Jaroslav. Policisté to s ním začnou řešit, on vše ale popírá. O věcech tvrdí, že je měl strašně dlouho v kůlně a teď se je rozhodl vyhodit. Žádného psa nemá a neměl a nikoho do vody neskopl. Po chvilce ale přichází jeho sousedka Milena. Chvilku jen tak poslouchá opodál, pak se ale do věci vmísí a rozhořčeně se policistů ptá, co že měl udělat. Jaroslav ji vztekle posílá pryč, ale ona ho neposlouchá a pak policistům rozčileně potvrdí, že ještě dnes dopoledne Jaroslav psa měl. Popíše policistům přesně takového, jakého David vytáhl z jámy a říká také, že na něj byl Jaroslav hnusný. Nakonec Jaroslav vztekle přizná, že ten pes je jeho, že je starý, a ještě by pořád musel platit za veterináře a na to nemá. Policisté Jaroslava legitimují a sdělí mu, že se zřejmě dopustil trestného činu a že se vše bude řešit dál a ve svém zájmu by měl co nejdříve přijít na služebnu.

Drogy v dronu – páteční Best Of

Muž zavolá policisty s tím, že na procházce se psem našel v křoví (u ústavu pro nezvladatelnou mládež) zamotaný dron na kterém je přivázaný balíček s trávou. Policisté okamžitě míří na místo. Ve chvíli, kdy přijíždějí, zahlédnou chlapce s ovladačem, který jde směrem k hlášenému křoví. Ve chvíli, kdy je hoch zahlédne, se rozběhne pryč a cestou hodí ovladač dronu někam přes plot.

Podívejte se na ukázku:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Drogy v dronu

Policisté chlapce doženou. Chlapec zapírá, prý se jich jen bál. Policisté zazvoní na dům (nebo co to bude), kam hodil ovladač a vezmou si ho. Chlapec dál zapírá, policisté můžou vyzkoušet ovládání a utvrzují se v tom, že dron a ovladač k sobě patří. Ukazuje se, že chlapec kamarádovi v ústavu takto expeduje drogu. Muž potvrzuje, že hocha vídá pravidelně při procházkách se psem, že měl dron, si ale nevšiml. Mladý hoch je nezletilý, čeká ho ale i tak správní řízení, a hlavně se policisté budou zajímat o jeho „zdroj“.

Dívejte se každý všední den v 16.55 na Primě nebo v repríze v 02.25 na Prima Krimi nebo online v našem archivu.

reklama

reklama