Policie v akci: Ukradená značka a falešný hrdina

Sledujte ty nejlepší příběhy Policie v akci. Každý všední den pro vás máme hned dva díly po sobě. Dívejte se v 15.30 a v 16.50 na Primě.
Falešný hrdina
Falešný hrdina
archiv TV Prima

reklama

Falešný hrdina

Při běžné policejní obchůzce před dva policisty vyběhne v parku z křoví k smrti vyděšená slečna.Překotně prosí policisty o pomoc. Vysvětluje, že ji a jejího kamaráda napadl neznámý útočník. Stačila mu utéci. Policie se rychle vydá i s dívkou na místo činu. Již v půli cesty však narazí na dva mladíky. Policie oba mladíky zadrží. Napadená jednoho z nich označí jako útočníka a toho druhého jako svého kamaráda. Vyděšení mladíci vysvětlují, že šlo pouze o vtip.

Podívejte se na exkluzivní ukázku:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Falešný hrdina

Během dalšího výslechu se ukáže, že mladíci jsou velmi dobří přátelé a přepadení jen fingovali, aby dotyčný kamarád slečnu hrdinsky zachránil a vydobyl si tak její náklonnost, o kterou se dlouho marně snaží. Nikomu se nemělo nic stát a kamarád měl „násilníka“ po krátké potyčce zahnat. Mladíci však nepočítali s tím, že během hrdinské záchrany slečna uteče a narazí na policejní hlídku. Policie oba mladíky odveze na stanici k dalšímu výslechu. V případě, že by napadená chtěla podat trestní oznámení, budou předvedeni před soud.

Ukradená značka

Policejní hlídka prováděla kontrolu v ulicích, když vtom si všimnou siluety muže lezoucího po dopravní značce. Policisté zamířili směrem k muži a ptali se ho, co tam dělá. Muž vypadal normálně, žádný feťák, ale byl velice nervózní a v ruce držel šroubovák. Na výzvu policie nechtěl slézt ze značky se slovy, že se bojí. Vypadlo z něj, že jeho kamarád brzy oslaví třicetiny a jeho nenapadlo nic lepšího, než mu dát k narozeninám značku s třicítkou.

Byl velice slušný, za své chování se omlouval a projevil pochopení pro to, že odmontování jakékoliv znáčky může vést k matení a ohrožení účastníků provozu. Policisté se s ním na místě domluvili a dali mu pokutu odpovídající sice hloupému, ale ve výsledku i slušnému chování.

Dívejte se v pondělí 23. března v 15.30 a v 16.50 na Primě.

reklama

reklama