Policie v akci: Útočníka překvapily ženy, které se dokázaly ubránit

REPRÍZA Na linku 158 volá žena, která tvrdí, že z okna svého bytu vidí muže ležícího na zemi, do kterého kopou dvě osoby. Muž hlasitě křičí a volá o pomoc.
Přepadení na druhou
Přepadení na druhou

reklama

Policejní hlídka přijíždí na místo a na kraji parku vidí opravdu ležet muže, nad kterým stojí dvě ženy a nadávají mu. Policisté jsou zaskočeny situací, ale zasahují. Žena chytne muže za vlasy a chystá se mu pravděpodobně něco vysvětlit, ale v tu chvíli ji odtrhne policista a snaží se jí uklidnit. Muž vyzývá policisty, aby obě ženy zatkli a odvedli do vězení. Ženy se začnou smát. Po krátkém vysvětlování se celá situace vyjasní.

Podívejte se na ukázku:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Přepadení na druhou - Policie v akci

To ony ženy byly napadeny tímto mužem, když se vracely domů z diskotéky. Muž na ně čekal u parku a buď je chtěl okrást nebo znásilnit. Každopádně se spletl, protože obě ženy jsou aktivními členkami oddílu krav maga a na tuhle chvíli přesně čekaly. Policistům se podaří po chvíli ženy odtrhnout od ležícího muže a spacifikovat útočníka. Muž se po chvíli vymlouvání ke všemu přizná. Tvrdí, že chtěl ženy okradnout. Nic víc. Jak to ve skutečnosti bylo, se nikdy nikdo nedozví. Dokázat mu případné znásilnění nejde. Můžeme jen doufat, že chtěl muž ženy opravdu jen okrást. Útočník je spoután a převezen na stanici. Za tohle dostane minimálně podmínku.

Dívejte se 4. července v 16.50 na Primě.

Sledujte Policii v akci ONLINE

reklama

reklama