Policie v akci: Z porodnice utekla matka, která napadá kolemjdoucí!

Čtyři případy, čtyři lidské osudy. Reální policisté, případy ukazující skutečný život a volání o pomoc. Série příběhů z každodenní policejní praxe.
Policie v akci II _ foto2
Policie v akci II _ foto2
archiv TV Prima

reklama

Agresivní chlapec

Je den. Na tísňovou linku volá zaměstnanec obchodu na sídlišti, že se před jejich obchodem nějací mladíci strašně perou a strkají se. Prý už to trvá dlouho a vypadá to vážně. Na místo okamžitě vyráží policejní hlídka.

Když policisté dorazí na místo, vidí dva mladíky, skoro ještě chlapce, přičemž jeden z nich strká a kope do toho druhého. Napadený se ani moc nebrání. Jsou to Jan a Matyáš. Když k nim policisté přijdou, aby zakročili, oba dva mladí hoši se prát okamžitě přestanou. Jan, který bil Matyáše, se okamžitě rozpláče. Říká policistům, že ho to moc mrzí, ale že za to nemůže. Omlouvá se Matyášovi, že nechtěl, že je přece jeho kamarád. Matyáš ho trochu neohrabaně uklidňuje a říká policistům, že je to pravda, že Honza za nic nemůže. Když se policisté ptají, o co šlo, kluci vypadají trochu rozpačitě, ale pak začnou vyprávět, že k nim přišel jeden kluk, vytáhl na ně pistoli a řekl jim, že když Jan nezmlátí svého kamaráda, že je oba dva zastřelí. Prý se báli, že to udělá, tak ho poslechli. Na vyzvídání policistů, kdo byl ten chlapec se zbraní a jestli ho znají, oba dva hoši nejdřív mlčí jako zařezaní, ale pak se na sebe podívají a rychle ukážou policistům na jednoho hocha, který tam posedává na lavičce opodál. Ten, když to uvidí, dá se okamžitě na útěk.

Podívejte se, o co se třetí chlapec snažil:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Policie v akci II (169) - Agresivní chlapec

Policista začne chlapce se zbraní pronásledovat. Bohužel měl chlapec příliš velký náskok a policistovi se ztratil. Matyáš s Janem ale mezitím druhému policistovi prozradili, že asi tuší, kde ten kluk bydlí, protože s ním chodí na základku, i když on je v nižším ročníku. Jmenuje se Filip Vajda a bydlí v paneláku za rohem.

Na adrese ale zastihnou jen chlapcova otce, ten potvrdí že doma repliku pistole má. Teď ji ale v šuplíku nemůže najít. Policisté ho poučí, že zbraň, i když repliku, by měl lépe zabezpečit. V tu chvíli se vrací domů syn. Je hned pod palbou otcova řevu. Nakonec Filip přizná, že vše udělal z nudy a také proto, že se chtěl klukům pomstít za to, že jsou šprti. Otec je vzteky bez sebe, protože vše bude řešit OSPOD. Na chlapce je víceméně sám a navíc jsou s ním neustále problémy.

Maminka na útěku

Na linku 158 zavolali z nemocnice, z porodního oddělení kvůli tomu, že jedna z matek napadla nečekaně sestru tak, že jí zlomila ruku, a potom kamsi utekla, nikdo neví kam.

Popsali policistům, jak žena vypadá a taky to, že měla velmi těžký porod, a zřejmě trpí poporodní depresí. Pod vlivem laktační psychózy jedná tak, jak by se za běžných okolností nechovala.

Podívejte se na ukázku:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Policie v akci II (170) - Maminka na útěku

Policie po ní začíná pátrat. Ptají se kolemjdoucích, ale bez úspěchu. Přichází hlášení, že nějaká žena zaútočila na jinou ženu v parku, policie tam jede. Setkává se se šokovanou oznamovatelkou. Je trochu poškrábaná a rozcuchaná. Popisuje ženu, která ji zničehonic srazila bez vysvětlení k zemi a pak se dala opět na útěk. Policie je blízko, takže netrvá dlouho a ženu najdou apaticky sedět o kousek dál na lavičce v parku. Odpovídá popisu a neustále se dožaduje svého dítěte. Křičí, že nechce být nikde zavřená. Policisté volají záchranku a sami mají strach, aby na ně žena nezaútočila.

Tyto a další příběhy uvidíte tento týden v Policii v akci.

Dívejte se každý všední den v 16.50 na Primě nebo online v našem archivu.

Linka 112 logo

Linka 112 každý všední den již od 3. prosince na Primě!

reklama

reklama