Policie zasahuje u domácího násilí!

Oznamovatel stojí před bytovým domem a mává na přivolanou policii. Říká jim, že je dovede k bytu, odkud byl před chvíli slyšet řev a velké rány.
Fackovačka u sousedů - Policie v akci
Fackovačka u sousedů - Policie v akci
archiv TV Prima

reklama

Popisuje jim, co slyšel, a že to nebylo poprvé. Moc toho ale o rodině, která v tom bytě žije, neví.

 Po zazvonění jim otevírá muž, který je viditelně opilý, má na sobě trenky, tričko a je umazaný od krve. Říká, že ta krev není jeho a že se vůbec nic neděje.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Fackovačka u sousedů - Policie v akci

Žena nejdřív svého druha lehce omlouvá, potom se ale rozpláče s tím, že už ho musí opustit, protože se jeho násilnické chování stupňuje. Do toho vyleze z pokoje vystrašený syn, objímá maminku a říká, že se maminčina přítele bojí.

Žena prosí policii o pomoc, neví co má dělat. Její partner ji začne nadávat a křičet na ni. Žena se krčí, jakoby ji měl znovu udeřit. Policie si muže odváží s sebou, žena musí kvůli ráně, která hodně krvácí, do nemocnice.

Dívejte se ve středu 11. dubna v 16.50 na Primě.

reklama

reklama