Premiérové díly Policie v akci: Agresivní pes, sňatková podvodnice... To a mnohem víc od pondělí na Primě

Na televizní obrazovky se 16. 8. v 16:50 vrací další premiérové díly Policie v akci. Sledujte příběhy plné policejních zásahů i napětí. Každý všední den. Na Primě.
Policie v akci IV (111) - Prohnaná nevěsta
Policie v akci IV (111) - Prohnaná nevěsta

reklama

Policie v akci je zpět. A bude se muset postavit mnoha živlům. Jak si poradí s přestupky i trestnými činy? Zde malá ochutnávka:

Agresivní pes a jeho majitelka

Autohlídka policie Delta 107 je vyslána operačním střediskem do panelového domu, kde mělo dojít na chodbě k pokousání ženy agresivním psem. U dveří domu již na policisty čeká soused oznamovatelky. Muž sděluje, že onen agresivní pes utekl, ale v domě je pokousaná jeho sousedka a dále je zde i majitelka psa. Policisté vbíhají do domu, kde na zemi leží pokousaná žena. Ta si drží pokousanou nohu. Záchranáři se jí ihned ujímají. Konstatují, že zranění je povrchové, ale rozsáhlé.

Podívejte se na exkluzivní ukázku:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Policie v akci IV (110) - Agresivní pes a jeho majitelka

Na místě je dále žena, která sděluje policistům, že její pes je hodný, ale chyba je v sousedce, která ví, že pes je ostřejší povahy, takže se mu nemá plést do cesty, a proto si za zranění může sama. Dále policistům oznámí, že nemůže čekat a řešit očkovací průkaz, ale musí najít svého psa. Přichází policista z další hlídky. Ten sděluje, že po příjezdu byli napadeni agresivním psem, který vyběhl z nedalekého křoví a z jejich strany muselo dojít k užití zbraně. Když to uslyší majitelka psa, začne křičet, že policajti jsou fašisti a psa pomstí. Na policisty útočí. Je ale zpacifikována. Zraněnou ženu odváží záchranná služba do nemocnice.

Prohnaná nevěsta

Na dispečink volá mladík, že se jeho starý otec stal obětí podvodnice, která je právě u něj v bytě, a že má o něj strach. Když se s ním policisté setkají, muž jim vypráví, že jeho otce obloudila podivná ženská a tahá z něj peníze, jeho otec mu to ale nevěří. Policisté i s Pavlem jdou do domu jeho otce. Pavel zvoní, přichází jim otevřít Vítězslav, a když vidí svého syna s policisty, zatváří se velice rozčileně a začne se na syna zlobit. Tvrdí policistům, že jeho syn jen žárlí, že si na stará kolena našel tak krásnou nevěstu. Pavel to rezolutně popírá, vysvětluje policistům i otci co nejpečlivěji, že má vlastní úspěšnou firmu a otcovy peníze nepotřebuje a že má jen strach, že otec naletěl podvodnici. To ho rozčílí a syna i policisty vyhazuje. V ten moment ale Pavel policistům řekne, že vlastní ideální polovinu bytu po mamince a že má podezření, že byly v bytě ukradeny i šperky po jeho matce. Vítězslav policisty neochotně pouští dovnitř.

Podívejte se na exkluzivní ukázku:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Policie v akci IV (111) - Prohnaná nevěsta

V obýváku sedí usmívající se Ivana. Když vidí policisty, zvedá se s tím, že už asi půjde, ale to Pavel nechce. Jde vedle do pokoje a ukazuje otci prázdnou šperkovnici. Ivana se neustále vymlouvá, nechce moc s policisty komunikovat a je jasné, že z nich nemá radost. Když se legitimuje, ukáže se, že Vítězslavovi lhala, když mu řekla, že se jmenuje Nováčková a je jí třicet osm let. Také je v hledáčku policie, takže je odvedena na služebnu k dořešení.

Reální policisté, případy ukazující skutečný život a volání o pomoc. Příběhy z každodenní policejní praxe, ať už se jedná o drobné přestupky, ale i větší konflikty nebo podezření z trestných činů, přináší divákům pořad Policie v akci. Některé případy mohou sloužit jako varování, jak se nenechat podvést, i jako návod na to, v jakých situacích se na muže zákona obrátit. Jiné příběhy vyvolávají úsměv. Jsou i případy, kde není jiná možnost než pachatele zatknout a odvést na služebnu.

Dívejte se každý všední den v 16:50 na Primě

reklama

reklama