Premiérové díly Policie v akci jsou zpět!

Premiérové díly Policie v akci každý všední den v 16.50 na Primě!
Psychicky narušená žena
Psychicky narušená žena
archiv TV Prima

reklama

Policie dostane oznámení o ženě, která v parku vulgárně nadává kolemjdoucím a stříká po nich z PET láhve neznámou tekutinu, o které vyhrožuje, že jde o kyselinu. Policisté se na místě setkají s oznamovatelem, který se rovněž stal terčem ženina útoku. Muž policistům na první pohled šílenou ženu označí a ti se jí vydají zpacifikovat. Žena se policisty rovněž pokusí postříkat neznámou tekutinou z PET lahve, policisté ji ale zpacifikují a zajistí.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Psychicky narušená žena

Žena u sebe nemá doklady, hlídce ale po krátkém rozhovoru sdělí svoje jméno a příjmení. Policisté lustrací zjistí, že jde o ženu zbavenou svéprávnosti a nyní i pohřešovanou, přivolají proto na místo záchranku, která ženu odveze za policejní asistence na vyšetření do nemocnice. Žena je následně umístěna do psychiatrické léčebny.

Dívejte se v pondělí 3. září v 16.50 na Primě.

reklama

reklama