Samozvaný směnárník okrádá turisty!

Policie vyjíždí do centra Prahy, kam ji přivolal turista - svědek, nepozdával se mu totiž muž, který nabízel výhodnou směnu peněz.
Směnárník
Směnárník
archiv TV Prima

reklama

Když ho podle svých slov slušně odmítl, samozvaný směnárník začal být vulgární a agresivní. Během krátké chvíle podle svědka muž nabízel směnu peněz několika dalším lidem. Když policie přijela na místo, turista - svědek jim samozvaného směnárníka ukázal. Je to známá firma, kterou policisté už dobře znají.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Směnárník

Jakmile k Rumunovi policie vyrazila, dal se na útek. Policisté ho krátce na to dopadli. Všimli si, že muž během svého úprku odhodil mezi auta jakýsi balíček, a tak se pro něj vrátili. Když ho otevřeli, zjistili, že jsou v něm rumunské peníze, které podvodníci před turisty často vydávají za české koruny. Během lustrace policisté zjistili, že muž je na území České republiky nelegálně, že už ho měl dávno opustit. Podvodník, který do té doby moc nemluvil policii řekl, že si chtěl před návratem domů ještě vydělat nějaké peníze. Policisté mu sdělí, že podvody si u nás ale rozhodně vydělávat nebude a odvezou ho rovnou na cizineckou policii. bude vyhoštěn.

Dívejte se v pátek 8. června v 16.50 na Primě

reklama

reklama