Sestry vyvolaly planý poplach!

Michaela Nováková (za svobodna Pavlíková) přichází z práce a rozhodne se zatelefonovat sestře, která nyní v životě prožívá velká dramata. Již podruhé se ji nepoštěstilo v lásce a je po ošklivém rozchodu s přítelem.
omyl s leky
omyl s leky
archiv TV Prima

reklama

Učitelka Michaela bere telefon a volá sestře Olze, která telefon pěknou chvilku nezvedá, potom se tak stane, ale má velice unavený a smutný hlas. Rázná Michaela ji samozřejmě poučuje, jak se ze stavu co nejdřív dostat, zatímco unavená a nešťastná Olga jenom žádá, aby ji sestra dala trochu klidu a času. Michaela však vyhodnotí, že je na tom sestra špatně a ptá se, zda se má zastavit, načež ji Olga popisuje, že se nyní vůbec necítí dobře, chce se z toho trochu dostat, je jí z toho velice smutno a potřebuje pro sebe větší prostor. Sestra však neposlouchá a neustále ji poučuje o svých pravidlech, načež Olga zamumlá, že si musí vzít ještě prášky a položí ji telefon.

Vyděšená Michaela však ani v tuto chvíli nemá dost. Snaží se sestře neustále psát zprávy, volá ji, ale nikdo neodpovídá, telefon je vypnutý. A proto si mladá žena vyhodnotí, že si sestra šla vzít prášky, aby spáchala sebevraždu. Michaela zpanikaří a ihned zalarmuje policii, které přes dispečink popisuje, že ji sestra po telefonu právě řekla, že si vezme prášky, upřesňuje, že je nyní v těžké situaci a k její adrese vysílá policejní hlídku, která by měla zabránit sebevraždě. Aby toho nebylo málo, vydává se k bytu sestry i Michaela, která po cestě ještě zavolá manželovi, aby se k ní přidal a běžel s ní sestře na pomoc.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Omyl s léky

Operátor hlásí celý incident do nedalekého policejního vozu a vzhledem k naléhavosti situace se hlídka okamžitě vydává k adrese Olgy Pavlíkové. Strážníci na ni zvoní, ale nikdo jim dlouho nechce otevřít, v tu chvíli za sebou zaslechnou volání. K místu se řítí vyděšená a ubrečená Michaela Nováková, za ní klopýtá manžel Přemysl. Michaela vytahuje klíče a odemyká vchod, vede policisty chodbou k bytu sestry. Všichni střídavě na dveře buší a volají na Olgu, ale dlouho nikdo neotvírá. Když se policista odhodlá dveře vykopnout, vpadne do bytu a narazí na zcela ospale vypadající Olgu, která stojí v chodbě doslova s vytřeštěnýma očima. Žena má doma všude zataženo, vypadá unaveně, ztrápeně. Policista se k ní vrhne s tím, zda je v pořádku a Olga se jen s neuvěřením ptá, co se stalo. Načež mladá žena zahlédne také sestru s manželem. Všichni vcházejí do chodby a Olga upřesňuje, že tvrdě usnula, vypla si telefon, že je po náročném období a chtěla si jenom odpočinout.

Překvapená hlídka nenachází pomalu slova, když se do toho vloží Michaela s tím, že se snad chtěla Olga otrávit. Ta ji ihned oponuje tím, že se asi zbláznila. Když pak Michaela přítomným popisuje, že mladší sestra telefonní hovor uzavřela tím, že si jde vzít prášky, naštvaná Olga jde do vedlejší místnosti a přináší platíčko od antikoncepce. Ukazuje to všem přítomným. Hlídka se ptá, zda má žena v bytě další léky, a tak jim Olga ochotně ukazuje lékárničku, skutečně zde není nic jiného k nalezení. Obě sestry se před hlídkou hádají. Michaela na Olgu naléhá, aby se vzpamatovala a na muže zapomněla. Olga se brání tím, že se jen chce se svou situací smířit, aby ji sestra kvůli tomu pořád nepronásledovala. Do toho se vkládá manžel Michaely Přemysl s tím, že to manželka skutečně přehání a měla by sestru nechat si od všeho oddechnout. Obě se následně policistům omlouvají za zbytečně vyvolaný poplach, hlídka případ uzavře jako omyl.

Dívejte se ve středu 30. května v 16.50 na Primě.

reklama

reklama