Snaha vykrást nápojový automat dopadla špatně!

Spolužáci ze střední školy Jakub, Milan a Pavel se vracejí po prohýřené noci z mejdanu. Mladíci se posilnili alkoholem a nyní po cestě domů tím všechny oblažují.
Útok na výdejní automat
Útok na výdejní automat
archiv TV Prima

reklama

Jsou hluční, pouští si nahlas muziku z mobilu, občas jsou na někoho přidrzlí, hulákají po kolemjdoucích. Nakonec procházejí kolem nápojového automatu a nejmenovaného šéfa celé party Jakuba napadne, že má hroznou žízeň a rád by si dopřál nějaké osvěžení z tohoto přístroje.

Mladíci se s automatem nemazlí. Bouchají do něj pěstmi, kopou do něj a snaží se spodní částí prostrčit ruce. Automat různě naklánějí ze strany na stranu a ten po chvíli spadne a mladíkovi přiskřípne ruku k chodníku.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Útok na výdejní automat

Mladík zůstane uvězněn a ruka ho opravdu moc bolí. Ostatní kamarádi se mu snaží pomoct, ale automat zvednout nedokážou. S tím jim pomůžou až policisté.

Mladík má ruku pohmožděnou a možná i rozdrcené kosti. Tvrdí ale, že mu nic není. Policisté přesto neváhají a zavolají záchranku.

Dívejte se v pátek 25. května v 16.50 na Primě.

reklama

reklama