Soused sběrač vezmě vše, co zůstane chvilku bez dozoru!

Na policii volá rozrušená žena, která oznamuje krádež kufru. Prý jí byl odcizen před jejíma očima, přímo před panelovým domem na pražském sídlišti. Pachatele zná a ví, kde bydlí.
Soused sběrač - Policie v akci
Soused sběrač - Policie v akci
archiv TV Prima

reklama

Policejní hlídka vyjíždí na udanou adresu, aby ověřila toto podivné oznámení. Na chodníku čeká žena středního věku. Oznamuje policistům, že chtěla odjet na týdenní pobyt k sestře do zahraničí. Vyšla z domu a měla s sebou kufr na kolečkách. Chtěla ještě vyhodit do popelnice odpadky. Odstavila tedy kufr na chodník a poodešla jen pár metrů k popelnicím. Když se vracela, procházel kolem kufru její soused, kufr popadl a odcházel s ním. Když se ohradila a volala na něj, že kufr je její, muž ji odbyl s tím, že kufr stál na chodníku bez dozoru a patří tedy jemu. Kufr si odvezl domů. Žena dále uvedla, že soused je podle jejího názoru blázen, ze kterého má ona sama strach. Lidé z okolí se také bojí cokoli nechat na chvíli bez dozoru, protože věci nenávratně mizí – patrně v útrobách bytu pana Soukala, kam on odmítá kohokoli vpustit.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Soused sběrač - Policie v akci

Dívejte se v pátek 2. března v 16.50 na Primě!

reklama

reklama