Spor pejskařů, agresivní otec a mnohem víc tento týden v Policii v akci

Policie v akci: Reální policisté, případy ukazující skutečný život a volání o pomoc. Příběhy z každodenní policejní praxe, ať už se jedná o drobné přestupky, větší konflikty, či podezření z trestných činů.
Policie v akci 1.3.
Policie v akci 1.3.
archiv TV Prima

reklama

Laura není Sára

Na linku 158 zavolá paní Švorcová, že se jí do bytu dobývá cizí muž. Hlídka na místě zjstí, že vznikl spor mezi dvěma pejskaři. Paní byla venčit svou fenku Sáru a na procházce ji obvinil mladý pán, že mu psa ukradla a že se jedná o jeho fenu Lauru. Na místě se stále dohadují a přetahují o psa.

Podívejte se na exkluzivní ukázku:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Policie v akci IV (6): Laura není Sára

Nakonec ale do sporu vnese světlo až veterinář, kterému hlídka zatelefonuje. Ten potvrdí, že údaje v očkovacím průkazu paní Švorcové jsou v pořádku. S fenkou Sárou k němu chodí už 3 roky. Mladý muž je zklamaný, doufal, že se mu po dlouhém hledání podařilo psa nalézt.

Dceři došla trpělivost

Na tísňovou linku volá patnáctiletá dívka kvůli tomu, že je její táta opilý a agresivní. Útočí na všechny doma, včetně dětí a manželky a stihl už rozbít i nějaký nábytek. Dívka se bojí, že se stane něco horšího a prosí policisty o příjezd. Hlídka jede prověřit situaci, pár metrů před danou adresou stojí nastartovaný vůz a jemu v cestě žena – jako by mu bránila v odjezdu.

Podívejte se na ukázku:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Policie v akci IV (9): Dceři došla trpělivost

Když žena vidí policisty, je překvapená, co tam dělají, říká, že to je auto jejího manžela, který právě někam utekl. Žena se ptá, jestli je přivolala její dcera? Pak uvádí, že to neměla dcera dělat, protože manžel jen přebral po svých narozeninách. Omlouvá ho, že je toho na něj moc, a tak se opil a pak vyváděl. Popírá ale, že by byl agresivní, přiznává jen, že chtěl ujet autem, a tak si mu stoupla do cesty, aby odjet nemohl a v opilosti někoho nezajel. Dále říká, že je asi někde vzadu v ulici, že je slepá a jinam tedy utéct nemohl.

Přeparkuje auto, aby se danou ulicí dalo projet. Policisté jdou prověřit zadní část ulice, kde najdou opilého chlapa, jak strká do mladé dívky, která v důsledku toho před chvílí upadla, takže jí teče krev z ruky.

Dívka děkuje policistům, že přišli, otec na ní ječí, co si to dovoluje na něj volat policisty. Dívka říká, že otec pije často a matka je na něm finančně závislá, takže se ho zastává, i když terorizuje celou rodinu. Dívka taktéž říká, že už v minulosti volala na linku bezpečí, ale že by nerada končila v dětském domově jen proto, že má divného otce, tak je ráda, že ho nachytali při činu. Na místo přichází matka, nejdřív dceru seřve, co to způsobila, pak když vidí, že krvácí, protože do ní otec strkal, své dceři se omlouvá. Policisté s dívkou vše zadokumentují. Rozzuřeného otce, kterého „zradila“ jeho vlastní rodina, odváží policisté v poutech na záchytku. Dcera půjde na nejbližší stanici nahlásit napadení.

Dívejte se každý všední den v 16:25 na Primě.

Sledujte Policii v akci ON-LINE

reklama

reklama