Spor pejskařů skončil rvačkou!

Je všední den odpoledne. Na tísňovou linku volá žena, že právě viděla z okna, jak jedna sousedka před domem napadla staršího pána, také souseda z domu. Prý do něj dokonce kope. Na místo okamžitě vyráží policejní hlídka.
Rvačka pejskařů
Rvačka pejskařů
archiv TV Prima

reklama

 Když policisté dorazí na udanou adresu, vidí starého muže, Václava, jak se sbírá ze země. U něj stojí Michaela a křičí na něj, že ještě jednou něco takového uvidí a bude to ještě horší. Jsou tam také dva psi. Policisté jdou k hádajícím se lidem a snaží se zjistit, co se stalo. Václav ukazuje prstem na Michaelu a policistům říká, že ho ta ženská napadla, shodila ho na zem, a ještě ho zkopala. Stěžuje si na bolest v zádech. Michaela trochu neochotně přiznává, že ano, že do něj strčila, až upadl na zem, ale že to udělala proto, že kopal do svého psa a nebylo to poprvé. Prý už ho pozoruje delší dobu a k tomu psovi se nechová hezky, a o to by se měli policisté zajímat. A navíc prý Václav přehání, rozhodně to není tak, že by ho zkopala na zemi.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Rvačka pejskařů

Václav se na ni utrhuje, že do toho, jak se chová ke svému psovi, jí nic není. Michaela mu odporuje, že na to jsou zákony a že Václavovi vůbec nic neudělala. 

Vypadá to, že se nedohodnou. Dál se totiž hádají i před policisty. Bydlí v jednom domě a znají se, oslovují se příjmeními. Najednou z přízemního okna vykoukne žena, Gabriela, všechny zdraví a policistům říká, že to ona je zavolala. Říká, že to celé viděla. Omlouvá se Michaele, ale že to, jak pana Řezníčka napadla, opravdu nebylo hezké. Václav se tváří vítězně, ale ona se na něj utrhne, že je také pravda, že se k tomu svému malému pejskovi chová docela hnusně a že je jí té němé tváře také někdy líto. Václav dotčeně pošle obě ženy někam a policistům říká, že ho ty záda, do kterých ho ta bláznivá ženská kopala, bolí jak čert. Michaela toho očividně vůbec nelituje a říká mu, že aspoň už ví, jak se ten jeho pejsek cítí. Václav se na ni utrhne, že vůbec neví, o čem mluví a policisté je opět musí uklidnit. Chce policistům ukázat pohmožděná záda jako důkaz. 

Policisté všechny legitimují a ptají se Václava, jestli potřebuje záchranku. On tvrdí, že ano, načež Michaela zlostně odfukuje, že myslela, že záchranka vyjíždí jen k akutním případům. Policisté ji požádají, aby přišla co nejdříve na služebnu podat k celé události vysvětlení, stejně jako Gabriela a Václav a že se uvidí, jak se vše vyvine, podle rozsahu zranění. Václav jde dát pejska domů, aby mohl odjet záchrankou.

 

Dívejte se v úterý 22. května v 16.50 na Primě.

reklama

reklama