Ti co pomohli, byli okradeni!

Policejní hlídka dostává hlášení: na stezce pro cyklisty a bruslaře byla okradena žena, která si byla zajezdit na bruslích.
Bruslař
Bruslař
archiv TV Prima

reklama

Informace zní, že žena potkala zraněného muže a pokoušela se mu pomoci.  Při tom byla okradena jiným mužem, který jí z ledvinky vytáhl peněženku. Zraněný muž pak vstal a odjel ve směru pachatele s tím, že už mu nic není. Hlídka na místo vyráží.

Když policie přijíždí na místo, zastaví je nějaký muž a oznamuje jim, že se ho právě pokusili okrást. Jde o stejný případ, jaký před chvílí hlásila na linku 158 okradená žena. Tento muž prý také pomáhal zraněnému bruslaři a mezitím se ho pokusil jiný muž okrást. Tentokrát si ho ale oběť všimla a zloděj utekl bez lupu. „Zraněný“ pak najednou vstal, řekl, že mu nic není, a odjel stejným směrem jako zloděj. Muž se domnívá, že zřejmě spolupracují, a poskytne policii popis této podezřelé dvojice. Policisté se je vydají hledat.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Zraněný bruslař

Zanedlouho spatří oba pachatele přímo při činu – jeden leží na zemi a předstírá bolest, zatímco druhý využívá nepozornosti člověka, který se snaží „zraněnému“ pomoct, a rozepíná mu batoh. Když oba zloději spatří policisty, chtějí rychle utéct. Muž, který předstírá zraněného, má ale problém vstát tak rychle na bruslích ze země a jeden z policistů jej dopadne. Druhý policista prchajícího muže vyzve, aby se zastavil, ten nakonec výzvy uposlechne. Policista mu (patrně) nasadí želízka a vede ho ke služebnímu autu.

Dívejte se ve čtvrtek 30. května v 16.50 na Primě.

reklama

reklama