U bankomatu je žena s několika kradenými kartami!

Je všední den. Na tísňovou linku volá muž, že na ulici u bankomatu čeká ve frontě na výběr peněz velice podivná žena, křičí, nadává, vyhrožuje a na rukou má igelitové pytlíky.
Pytlíky na rukou - Policie v akci
Pytlíky na rukou - Policie v akci
archiv TV Prima

reklama

Vypadá prý, že by mohla potřebovat akutní pomoc policie a poté psychiatra. Na místo okamžitě vyráží policejní hlídka. Když dorazí na místo, vidí policisté starší paní, která má skutečně pytlíky na rukou. To je Monika. Monika se už dívá jen na bankomat, v jedné opytlíkované ruce drží tři platební karty. Když ji policisté osloví, vůbec nijak se jí to nedotkne a na všechny jejich otázky má odpověď, i když třeba ne moc chytrou. Jde k bankomatu a stále s pytlíky na rukou dává do otvoru jednu z platebních karet, které drží, jako by tam policisté nebyli.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Pytlíky na rukou - Policie v akci

Na dotazy policistů Monika odpovídá, že se nic neděje, že je v pořádku, že si chce jen vybrat peníze, tak co je jim do toho. Snaží se naťukat PIN, ale zjevně velice náhodně mačká čísla, vzteká se a zuřivě mění karty, než jí bankomat některou z nich spolkne. Vypadá to velice podezřele. Když se jí policisté ptají, proč má na rukou ty igelitové pytlíky, velice samozřejmě odpovídá, že tankovala benzin a zapomněla si je pak sundat, no a co jako? Když Moniku policisté legitimují, vůbec se jí do toho nechce. Drze se ptá, proč by měla občanský průkaz ukazovat a jaký k tomu mají důvod a hledá spoustu výmluv.

Teprve když jí policisté pohrozí, že ji okamžitě odvezou na služebnu, vztekle občanský průkaz ukáže. Lustrace potvrdí její totožnost a zároveň se policisté dozvědí, že žena byla teprve před měsícem propuštěna z vězení, kde byla za krádeže. Postupně se ukáže, že bankovní karty jsou psané na různá jména – a ani jedno z těchto jmen není Monika Oborná. Monika vysvětluje, že jsou jejích kamarádů, kteří jí je půjčili, že o nic nejde, ne? Policisté ji vyzvou, aby s nimi jela na služebnu, ale Monika to odmítá a pořád opakuje, že si chtěla jen vybrat z bankomatu. Ovšem policisté už vědí, že před sebou mají zkušenou zlodějku, a tak ji, i když se vzpouzí, naloží do auta i s ukradenými platebními kartami a odvážejí ji na služebnu.

Dívejte se v úterý 24. dubna v 16.50 na Primě.

reklama

reklama