Uprchlík z výchovného ústavu se schoval u prarodičů!

Je všední den dopoledne. Na tísňovou linku volá anonym, že hledaný třináctiletý mladík jménem Tomáš Houser by se měl momentálně zdržovat u svých prarodičů ve vesnici Lhota.
Uprchlik - Policie v akci
Uprchlik - Policie v akci

reklama

Dispečer ověří, zda mladík toho jména je skutečně v pátrání – a je to tak: chlapec utekl před třemi dny z výchovného ústavu. Na místo okamžitě vyráží policejní hlídka.

Policisté zaparkují auto před starším rodinným domkem a zazvoní. Otevřít jim přijde starší žena a velice nervózně se jich ptá, co se děje. Když se jí policisté zeptají na jméno, říká jim ho a že tady bydlí s manželem, ale ten odjel něco zařídit, a co že by prý páni policisté potřebovali? Když jí policisté řeknou, že hledají jejího vnuka Tomáše Housera, začne kroutit hlavou a nahlas říkat, že Tomášek tady není, to jste se spletli, ale měli byste ho najít, kde je mu asi, chudáčkovi, konec. Říká to ale podivně nepřesvědčivě. Najednou se zevnitř ozvou rány a Jaroslava s sebou trhne. Když se jí policisté ptají, jestli je ještě někdo doma, říká, že rozhodně ne, že to byla asi kočka. Policisté ale začnou trvat na tom, že se přece jen podívají dovnitř, že je to přece jedno, když tam Tomáš není, a Jaroslavě začnou docházet argumenty. Navíc mezi důchodcovskými botami jsou jedny mladistvě vypadající tenisky.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Bosý uprchlík - Policie v akci

Když to vypadá, že Jaroslava policisty každou chvilku už pustí dovnitř, najednou za ní proběhne mladík odpovídající popisu Tomáše Housera. Než ale policisté obejdou zmateně překážející Jaroslavu, Tomáš rychle otevře okno v přízemí, a zatímco jsou policisté uvnitř, vyskočí z něj ven. Jen v mikině a bos.

Když ho policisté vedou k autu, jeho babička Jaroslava na to smutně kouká, a ptá se ho, jestli mu to za to stálo, proč se radši nepolepší. Policistům se pak svěří, že ho u sebe nechali bydlet ty tři dny jen proto, že se ho hrozně báli, že je to takový zlý vztekloun, což jsou určitě geny jeho otce, kterého ale bohužel nikdo nezná. A podává jim jeho bundu a boty, aby se nenachladil. Tomáš mezitím vztekle vykřikuje nadávky nejen směrem k policistům, ale i k babičce a křičí, že moc dobře ví, kdo na něj ty benga zavolal a ať i s dědou táhne do pekel.

Dívejte se ve středu 18. dubna v 16.50 na Primě.

reklama

reklama