Uříznutý prst, trestná brigáda, hloupý vtip a další příběhy, které řeší Policie v akci

Čtyři případy, čtyři lidské osudy. Reální policisté, případy ukazující skutečný život a volání o pomoc. Série příběhů z každodenní policejní praxe.
Policie v akci II - Hloupý vtip
Policie v akci II - Hloupý vtip
archiv TV Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Uříznutý prst

Na tísňovou linku volá vyděšený Jakub. Říká, že na dvoře jeho živnosti právě našel asi uříznutý lidský prst v igelitovém pytlíku a jestli by mohl někdo přijet. Na místo okamžitě vyráží policejní hlídka.

Podívejte se na ukázku:

Policie v akci II (184): Uříznutý prst
Policie v akci II (184): Uříznutý prst

Policisty vítá šokovaně vypadající Jakub a jeho zaměstnanec Antonín. Jakub policistům říká, že normálně s Antonínem pracovali v dílně, žádný zákazník nepřišel, nic. Před chvilkou si šli dát na dvůr kafe, aby si odpočinuli, když uviděli „tu věc“ uprostřed dvorku. Šli se podívat, co to je, a vypadá to jako uříznutý lidský prst. Jakub je otřesený, Antonín spíš překvapený, ale ani jeden z mužů nechápe, jak se sem ten prst dostal, a co to má znamenat.

Prodej drog jako brigáda

Policejní hlídka je přivolána na místo, kde malý klučina údajně prodává drogy. Jde opravdu o malého školáka, který nabízí kamarádům marihuanu. Ukáže se, že drogu vzal svému staršímu bratrovi. Při prohlídce se ukáže, že bratr má drogy víc než malé množství a bude zřejmě obviněn.

Hloupý vtip

Na linku 158 volá vyděšená dívka, že její spolubydlící někdo přepadl a leží v zkrvavená v koupelně. Policisté sice najdou v koupelně spousty krve, ale dívka ani případný pachatel v bytě nejsou. Najednou se ale ve dveřích bytu zjeví hrůzostrašně vypadající dívka, která je opravdu celá od krve. Tvrdí ale, že jí nic není.

Podívejte se na ukázku:

Policie v akci II (183): Hloupý vtip
Policie v akci II (183): Hloupý vtip

Chtěla jen svoji spolubydlící vystrašit, a tak se pomazala umělou krví a lehla si do koupelny. Policisté sice nejsou rádi, že jejich výjezd byl zbytečný, ale na druhou stranu se jim ulevilo, že nikdo zraněn nebyl.

Tyto a další příběhy uvidíte tento týden v Policii v akci.

V pátek 8.2. v pravidelném čase startuje tzv Best of, tedy příběhy, které diváky nejvíc zaujaly v uplynulém období.

Dívejte se každý všední den v 16.55 na Primě nebo online v našem archivu

Reklama
Reklama