V obchodě je prý nebezpečný muž s mačetou!

REPRÍZA Na tísňovou linku policie volá prodavačka z menší samoobsluhy. Šeptem říká, že u ní v obchodě je nějaký ozbrojený šílenec, který bodá do pečiva nožem a nechce odejít, že má mačetu na zádech a ona že má strach o život.
Zákazník s mačetou - Policie v akci
Zákazník s mačetou - Policie v akci
archiv TV Prima

reklama

U vyskládaného pečiva stojí vysoký muž a dává si rohlíky do pytlíku. Policisté Pavla osloví, on jim úplně normálně odpoví a pozdraví je. S policisty komunikuje úplně normálně, maximálně trochu překvapeně, protože vůbec netuší, co se děje, proč se o něj policisté zajímají. V ten moment už se plíživě přiblížila vyděšená Květa, a začne policistům vykládat, že ten muž bodal nožem do rohlíků a když ho vyzvala, ať toho nechá a odejde, že jí ani neodpověděl a bodal dál.

Pavel se tváří, že nevěří vlastním uším. Říká, že žádným nožem do pečiva rozhodně nebodal, že u sebe ani žádný nůž nemá, že tedy přizná, že do těch rohlíků šťouchal prstem, aby zjistil, jestli jsou čerstvé, ale když seznal, že jsou, tak si samozřejmě všechny, na které sáhl, dal do pytlíku, aby si je koupil. A že jestli mu říkala, ať odejde, že je mu líto, ale že ji neslyšel.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Zákazník s mačetou - Policie v akci

Květa se tváří zaraženě. Když se jí policisté začnou vyptávat na podrobnosti toho, co viděla, začne koktat a říkat, že ten nůž úplně asi neviděla, ale předpokládala, že ho má, protože už má přece na zádech mačetu! Když se policisté Pavla na mačetu ptají, říká, že chodí na šermířské tréninky. Když mu policisté dají dýchnout, nic nenadýchá.

Dívejte se ve středu 1. srpna v 16.50 na Primě!

reklama

reklama