V obchodě kradl falešný invalida!

Na tísňovou linku volá muž. Říká, že je prodavač v potravinách a že tam mají podivný případ krádeže, kdy podezřelý odmítá spolupracovat a jestli by mohl někdo přijet. Na místo okamžitě vyráží policejní hlídka.
Falešný invalida
Falešný invalida
archiv TV Prima

reklama

Když policisté vejdou do obchodu, uvidí muže sedícího na invalidním vozíčku, jak se urputně hádá s prodavačem. Jsou to Vratislav a Zdeněk. Zdeněk policisty vítá a říká jim, že má velice důvodné podezření, že ten muž ukradl dvě lahve vína. Vratislav to vehementně popírá. Ptá se Zdeňka rozčíleně, jestli mu to není trapné, takhle obtěžovat chudáka vozíčkáře a invalidu. Policistům říká, že nic neukradl, že prostě jen nic nekoupil, protože neměli, co chtěl. Zdeněk tvrdí, že viděl, jak si Vratislav něco v oddělení alkoholu dává do vozíku. Když se policisté Zdeňka ptají, kam přesně si to měl dávat, říká, že byl daleko, ale že to asi musí mít pod dekou. Vratislav to popírá. Deku dokonce velice krátce odhrne, ale jen kousek.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Falešný invalida

Když policisté oba muže legitimují a ptají se, Zdeňka napadne se Vratislava zeptat, jestli má alespoň ZTP, nějak se mu totiž ten invalida nezdá. Vratislav reaguje velice překvapeně, na tuto otázku se nakvašeně utrhne a ptá se, co to jako má být, to zétépé, ať laskavě mluví česky. To už je opravdu podezřelé. Vratislav už je netrpělivý, řekne, že na něj nikdo nic nemá, a chce odjet, jenže v tom se ozve podezřelé zacinkání dvou láhví o sebe. Zdeněk vítězoslavně vykřikne, že si to myslel. Když se ho policisté zeptají, co to tam má, pokrčí Vratislav rameny, sáhne pod sebe a vytáhne dvě láhve vína. Přitom se, aniž by si to uvědomil opře o jednu nohu, protože na láhvích seděl a jinak by je zpod sebe nedostal. Ano, Vratislav žádný invalida není. Najednou už se netváří tak nakvašeně a policistům vysvětluje, že to žádná krádež nebyla, že to celé byla sázka s kamarádem invalidou a že ty láhve pochopitelně zaplatí. Kupodivu vůbec nevypadá, že by se styděl, chová se, jako by se vlastně nic nestalo, že to byl vtip, tak o co jde. Vytahuje peněženku, vyndává z ní bankovky adekvátní ceně těch láhví a podává je Zdeňkovi. Policistům říká, že kamarád invalida už na svůj vozík čeká doma a že by měl jít.

Dívejte se ve čtvrtek 10. května v 16.50 na Primě.

reklama

reklama