V pronajímaném bytě je jeden muž navíc!

Policie dostane oznámení od ženy, která pronajímá pokoje ve svém bytě. Žena tvrdí, že se v bytě již několikátý den pohybuje nezvaný muž, o kterém nic neví a nezná ho. Dodá, že muž na její výzvy, aby byt opustil, nereaguje.
Spolubydlici
Spolubydlici
archiv TV Prima

reklama

Na místo je vyslána policejní autohlídka. Policisté se postupně setkávají s oznamovatelkou, jejími nájemníky i cizím mužem. Ukáže se, že jde o přítele jednoho z podnájemníků, který zrovna nemá kde jinde bydlet. Muž není nijak agresivní, chová se slušně, když na jeho odchodu z bytu ale začne trvat i jeho přítel, protože se s ním chce stejně rozejít, neudrží se a začne přítele škrtit.

Nezvaný spolubydlící
Nezvaný spolubydlící

Policisté ho poté zajistí a odvezou na služebnu. Druhý z podnájemníků, který se k celé záležitosti připlete náhodou, neskrývá svoje znechucení nad tím, že druzí dva muži tvořili milenecký pár. Slovně je proto uráží. Oznamovatelka a pronajímatelka zároveň se dožaduje pouze toho, aby podnájemníci dodržovali nájemní smlouvu – tedy nebrali do bytu někoho třetího. Trvá na tom, že cizí muž musí byt opustit. Nikdo z přítomných nemá žádné prohřešky z dřívějška.

Dívejte se v pondělí 4. června v 16.50 na Primě.

reklama

reklama