Vědma vyhrožuje prokletím, když nedostane peníze!

Gabriela Cachová se vrací domů z práce a po cestě ze zastávky ji zastaví cikánka.
Vědma
Vědma
archiv TV Prima

reklama

Nejdřív jí říká, že ji čeká velké štěstí a osud jí přinese samé radostné události. Gabriela se však snaží ženu obejít. Ta, když vidí, že nepochodila, vytrhne prudce ženě několik vlasů, schová si je do kapsy a tvrdí, že ji může kdykoliv proklít, když jí za věštbu něco nezaplatí. Podvodnice nakonec z ženy vytáhne 400 Kč a odchází.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Vědma

Když Gabriela přijde domů a oznámí svůj zážitek manželovi Tomášovi, ten je celý rozčílený a ihned manželku nabádá, aby zavolala policii. Žena se po chvíli zdráhání uvolí a volá na dispečink, kde celý incident hlásí. Protože se však s manželem bojí, že jim žena z parku zmizí, vydají se čekat na policisty ven, přímo na hranici zeleně, ženu stále vzdáleně pozorují. Strážníci se po příjezdu manželského páru vyptávají na specifikaci celého incidentu a Gabriela vše popíše. V tu chvíli si strážníci povšimnou, že domnělá vědma ukořistila další ženu, jako další oběť a něco jí vykládá. Ihned se k dotyčné vydávají, ve společnosti Cachových, a její věštbu jí překazí.

Rozčílená cikánka jim říká, aby ji okamžitě nechali, jinak prokleje i je. Do toho se vkládá seniorka, která má strach o své štěstí a je velice pověrčivá s tím, aby ženu raději nechali, že jí peníze zaplatí a vytahuje peněženku. V tu chvíli se ale vědma snaží z incidentu vycouvat a tvrdí, že žádné peníze po ženě nechtěla. I když vědma Dajana Balažová tvrdí, že postiženou Cachovou nikdy neviděla a peníze po ní pod pohrůžkou kletby nevymáhala, je ihned zadržena. Svůj odchod k policejnímu vozu provází řadou výčitek a policistům vyhrožuje, že je prokleje a přivolá na ně neštěstí.

Dívejte se ve čtvrtek 14. června v 16.50 na Primě

reklama

reklama