Vnuk chtěl otrávit dědu léky!

Policii přivolá Záchranná služba, která má podezření na trestný čin.
Otrávený důchodce
Otrávený důchodce
archiv TV Prima

O příjezd je totiž poprosil důchodce, který měl obavu z toho, že má infarkt. Už několik měsíců totiž bere léky, které mu dává jeho vnuk s tím, že je musí brát každý starý člověk a že mu po nich bude dobře, protože to jsou jen vitaminy.

Otrávený důchodce
Otrávený důchodce

S tím se muž svěřil i záchranné službě, které se to nezdálo a léky, které důchodce bral si prohlédla. Zdravotníci zjistili, že ani jeden z léků není pro starého pána vhodný a že je nepotřebuje. Jejich užívání mu nejspíš navodilo vysoký tlak, tlukot srdce a pocit, že se blíží infarkt. Celou tuto situaci zdravotníci popsali policistům, kteří se začali zabývat tím, kdo je staříkův vnuk a proč mu dává léky, které mu nepředepsal a nedoporučil jeho lékař. Starý muž na to nedokázal odpovědět, říkal, že nikoho jiného než svého vnuka nemá a že mu důvěřuje, protože to s ním určitě musí myslet dobře.

Zatímco zdravotníci připravovali starého muže na převoz do nemocnice a policisté si prohlíželi léky, kdosi odemkl dveře, mladý muž se překvapeně policistům představil jako starcův vnuk. Vnuk byl celou dobu agresivní a sprostý. Policisté ho zadrželi. Když jeho dědečka zdravotníci odnášeli do sanitky, volal za ním, že doufá, že už brzy chcípne, aby získal, co mu patří – dědečkův byt!

Dívejte se ve středu 13. června v 16.50 na Primě.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama