Vnuk chtěl otrávit dědu léky!

Policii přivolá Záchranná služba, která má podezření na trestný čin.
Otrávený důchodce
Otrávený důchodce
archiv TV Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

O příjezd je totiž poprosil důchodce, který měl obavu z toho, že má infarkt. Už několik měsíců totiž bere léky, které mu dává jeho vnuk s tím, že je musí brát každý starý člověk a že mu po nich bude dobře, protože to jsou jen vitaminy.

Otrávený důchodce
Otrávený důchodce

S tím se muž svěřil i záchranné službě, které se to nezdálo a léky, které důchodce bral si prohlédla. Zdravotníci zjistili, že ani jeden z léků není pro starého pána vhodný a že je nepotřebuje. Jejich užívání mu nejspíš navodilo vysoký tlak, tlukot srdce a pocit, že se blíží infarkt. Celou tuto situaci zdravotníci popsali policistům, kteří se začali zabývat tím, kdo je staříkův vnuk a proč mu dává léky, které mu nepředepsal a nedoporučil jeho lékař. Starý muž na to nedokázal odpovědět, říkal, že nikoho jiného než svého vnuka nemá a že mu důvěřuje, protože to s ním určitě musí myslet dobře.

Zatímco zdravotníci připravovali starého muže na převoz do nemocnice a policisté si prohlíželi léky, kdosi odemkl dveře, mladý muž se překvapeně policistům představil jako starcův vnuk. Vnuk byl celou dobu agresivní a sprostý. Policisté ho zadrželi. Když jeho dědečka zdravotníci odnášeli do sanitky, volal za ním, že doufá, že už brzy chcípne, aby získal, co mu patří – dědečkův byt!

Dívejte se ve středu 13. června v 16.50 na Primě.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama