Z kontejneru na oblečení volá o pomoc mužský hlas!

Policisté jsou zavoláni ke kontejneru na oblečení pro charitu, protože se z něj ozývá mužský hlas a volá o pomoc.
Mluvící kontejner
Mluvící kontejner

reklama

Policii zavolá svědkyně – starší žena, která se sice snažila dovnitř nakouknout, ale nikoho nevidí, přeci jen tento typ kontejneru je těžko dostupný. Vypadá to, že v něm někdo uvízl a nemůže ven. Policie dorazí na místo, ohledá kontejner a opravdu slyší zevnitř vycházející hlas, který prosí, ať jej vytáhnou ven. Když zkusí nahlédnout dovnitř, nikoho nevidí, ale všimnou si, že v kontejneru něco svítí. Onen tajemný hlas je navede a prozradí, že mají hledat tablet. Tablet je hned nahoře, takže se jim ho podaří vytáhnout. Zjistí, že to tablet celou dobu mluví – probíhá na něm totiž hovor s majitelem, kterému byl odcizen. Majitel tabletu celou situaci osvětlí – zjistil, že mu někdo z baťohu ukradl jeho tablet, ale jelikož v něm má datovou simkartu a může se na tablet dovolat přes Skype, tak to zkusil. Zloděj mu hovor přijal, protože asi technice nerozuměl, a když na něj začal majitel hovořit a žádal ho o vrácení, lekl se a přístroj někam zahodil.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Mluvící kontejner

Majitel ale zůstal dál připojený a doufal, že když bude volat o pomoc, nakonec někdo tablet vytáhne a vrátí mu ho. Majitel tabletu také policii popíše, jak zloděj vypadal a hlavně, že měl jeden výrazný znak – křiklavě barevnou kšiltovku. Podle tohoto znamení svědkyně pozná, o koho šlo – je to bezdomovec potížista, který se v okolí potuluje často, žebrá atd. Policii navede na místo, kde se muž často zdržuje – na nedaleké vlakové nádraží. Policie se vydá na místo a tam muže opravdu nalezne. Mezitím dorazí majitel tabletu a zloděje identifikuje.

Dívejte se ve středu 6. června v 16.50 na Primě.

reklama

reklama