Z křoví skáče člověk v děsivé masce krysy!

Na linku 158 volá ve večerních hodinách seniorka a oznamuje, že byla na večerní procházce se svým pejskem v lesoparku Kamýk, kde na ni z křoví vyskočil člověk v děsivé masce krysy a značně ji vystrašil.
Youtubeři
Youtubeři
archiv TV Prima

reklama

Na linku 158 volá ve večerních hodinách seniorka a oznamuje, že byla na večerní procházce se svým pejskem v lesoparku Kamýk, kde na ni z křoví vyskočil člověk v děsivé masce krysy a značně ji vystrašil. Opodál stál prý další člověk s kapucí na hlavě a vše točil na mobil. Seniorka se k smrti vyděsila a utíkala domů. Udělalo se jí zle od srdce, musela si vzít prášek… Pak se rozhodla zavolat na policii.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Krysy youtuběři

Policisté vyjíždějí na adresu seniorky, aby vše prověřili. Paní na ně čeká před domem, a popíše jim událost a místo, kde se celá situace odehrála. Policisté se vydávají na průzkum. Je už tma, místo, které popsala seniorka, není osvětlené. Na policisty skutečně vyskočí z křoví člověk v masce krysy. Když si uvědomí, že narazil na policejní hlídku, zarazí se a na výzvu policie se sundá masku. Ukáže se, že je to asi 16-ti letý kluk. Poblíž je i jeho kamarád, který uteče. Není jasné, co se tu vlastně děje. Policisté chlapce legitimují a žádají vysvětlení, chlapec tvrdí, že šlo jen o žert. Kluci viděli podobná videa na internetu, a tak se rozhodli je napodobit. Jeden z nich děsil kolemjdoucí v krysí masce a druhý točil na mobil jejich reakce. Jméno svého kamaráda však chlapec s maskou nechce prozradit.

V tu chvíli se vrací druhý chlapec, ve kterém se hnulo svědomí a rozhodl se v tom kamaráda nenechat. I on vysvětluje, že chtěli videa pověsit na internet, nic zlého tím prý nemysleli. Také on ukazuje policii doklady. Policisté jim sdělí, že dostali oznámení od jedné starší paní, kterou vyděsili k smrti a chlapce upozorní, že takové leknutí může mít fatální následky. Příště ať si vymyslí nějakou normálnější zábavu. Pak chlapce pošlou domů s tím, že o jejich „zábavě“ budou informovat rodiče.

Dívejte se v pátek 15. června v 16.50 na Primě.

reklama

reklama